Na nowojorskim tygodniu mody wszystkich zachwycił efektowny wygląd Maye Musk, 74-letniej znanej modelki, która jest matką Elona Muska.

Na imprezę założyła srebrno-szary kombinezon Skintight, który doskonale podkreślił jej sylwetkę. W połączeniu z czarnymi butami na obcasie, stylizacja wywołała prawdziwą sensację na pokazie mody.

foto: lemurov.net

Jednak nie tylko jej kreacja zachwyciła publiczność. Na szczególną uwagę zasługiwała również fryzura i makijaż Maye Musk. Jej siwe włosy były starannie związane w wysoki kucyk, a wizażystka podkreśliła jej oczy doklejając ogromne rzęsy. W połączeniu z ekstrawagancką parą kolczyków, sprawiło to, że wyglądała niesamowicie stylowo i zapadała w pamięć.

foto: lemurov.net

Maye Musk nigdy nie przestaje zadziwiać wszystkich wokół swoją elegancją i wdziękiem. W jednym z wywiadów wyznała, że dba o swoje zdrowie i dietę, aby pozostać w dobrej formie. Powiedziała również, że czasami pozwala sobie na odrobinę szaleństwa, aby być w dobrym nastroju. Na przykład, jej „cheat day” może zawierać kubełek lodów lub tabliczkę czekolady, które zastępują jeden lub dwa posiłki.

foto: lemurov.net

Mimo swojego wieku, Musk nadal jest wzorem do naśladowania i źródłem inspiracji dla wielu osób. Jej pewność siebie, styl i energia są najlepszym dowodem na to, że wiek nie jest przeszkodą, aby wyglądać i czuć się jak prawdziwa gwiazda.

Główne zdjęcie: google