Większość ludzi uważa, że zwierzęta nie mają rozumu, uczuć, a także nie potrafią rozmawiać i dzielić się informacją. Jednak proponowane przez nas ciekawe nagranie jest wspaniałym dowodem na to, że w świecie zwierząt również każda istota żywa posługuje się swoim własnym językiem. Więc nieprawidłowym jest stwierdzenie, iż mróczenie kotów albo szczekanie psób nie niesie w sobie żadnej treści, informacji, albo wcale nic nie znaczy. Jeśli myślisz tak samo, to musisz zobaczyć to nagranie. Uważam, że dzięki temu krótkiemu wideo szybko zmienisz swoje zdanie. Zobacz i przekonasz się jak te miłe zwierzątka domowe wykorzystują swój własny „język” nie tylko w kontaktach z człowiekiem, ale zarówno i ze swoimi ,,kolegami”.

Jak da się zauważyć, te dwa piękne kotki świetnie rozmawiają ze sobą jak dawni przyjaciele. Koty wygodnie leżą na kanapie i wyraźnie chcą przekazać sobie jakąś bardzo ważną informację.Wydaje się, że dwa koty po imieniu Stiny i Mossy chętnie oraz dynamicznie dzielą się tym, jak u nich minął dzień oraz co nowego ich niedawno spotkało. Trudno uwierzyć, ale to wszystko się dzieje w świecie kotów, który dla społeczności ludzkiej jest jeszcze nie zbadaną rzeczywistością!

Właściciel Stiny (po prawej stronie) i Mossy (po lewej stronie) przyznaje się, że „koledzy” zazwyczaj lubią się bawić, gdyż w ich życiu zabawa pełni ważną rolę, a ich wesołe zachowanie jest dla wielu zachwycające. Zabawa bowiem sprawia, że koty najprościej rzecz ujmując czują się szczęśliwi. Jednak tym razem zamiast gry u kotów była… rozmowa. Był to dla właściciela trochę dziwny moment, ale jest on szczęśliwy z tego powodu, że udało mu się nakręcić krótki filmik. Po pierwszym obejrzeniu tego krótkiego nagrania niezwykła rozmowa dwóch „przyjaciół” wywołała radość u właściciela oraz uśmiech na jego twarzy. Co jeszcze bardziej rewelacyjnie w tej sprawie, to fakt, że urocza komunikacja tych pięknych zwierząt domowych trwała około jednej godziny. Chyba mieli dużo sobie do powiedzenia!

Możemy tylko domyślać się, co było przedmiotem rozmowy dwóch przyjaciół Stiny i Mossy. Możemy sobie tylko pofantazjować. Pewne to były dialogi na temat jedzenia albo rozmowy o ulubionych zabawach, które polegają na wyciąganiu „zdobyczy”, czyli małych pudełek z niedostępnych miejsc, spod starego koca lub spod dywanu. Być może Stiny i Mossy dyskutowali o grze z piłką, która pomaga im zachować dobre samopoczucie, pełnię energii i zdrowie. Albowiem piłka dla kota to zabawka, która pobudza naturalne instynkty u kotów, zachęca do ruchu oraz dostarcza wiele radości. Możemy tylko zgadywać, o czym rozmawiali te cudowne kociaki. Warto także przyznać, że widok tych pięknych zwierzaków domowych jest uroczy. Oglądając wideo można również zauważyć, że ich przyjacielską i serdeczną rozmowę kończy ciepły uścisk, który jest kluczem do kociego szczęścia!

Koniecznie udostępnij wszystkim swoim znajomym to wspaniałe nagranie! Jeśli wśród Twoich znajomych są miłośnicy kotów, to ten filmik jest stworzony specjalnie dla nich. Przeglądając to niezwykłe nagranie, kolejny raz przekonujemy się, że miłe kociaki to szybkie zwierzaki, które dokładnie wiedzą, czego potrzebują! Nie tylko oglądajmy, ale również posłuchajmy kociej mowy i przygotujmy się na bardzo szeroki uśmiech!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com