Audrey, mama trójki pociech, od pewnego czasu fatalnie się czuła. Lekarz skierował ją do szpitala na badania. Zwróciła się ona z prośbą do swoich sąsiadów o przypilnowanie jej maluchów przez jedną noc. Tisha, sąsiadka i matka piątki dzieci bez wątpienia się zgodziła. Co prawda w ich domu nie było zbyt dużo miejsca, jednak kobieta była szczęśliwa, że może pomóc.

Niedługo potem przyszły rezultaty Audrey. Niestety okazało się, że kobieta jest w zaawansowanym stadium raka przełyku i żołądka. Nie było już dla niej ratunku. Audrey wiedziała, że jej czas się kończy, ale była przyszykowana na walkę. Chciała także mieć gwarancję, że z jej dziećmi będzie wszystko w porządku, kiedy jej już nie będzie. Audrey i Tisha nie były bliskimi przyjaciółkami. Obie zapracowane i pochłonięte opieką nad sumując 8 dzieci, nie miały czasu, aby lepiej się poznać. Jednak pomimo to, zrozpaczona Audrey zdecydowała się zwrócić z prośbą do sąsiadki, aby została prawnym opiekunem jej dzieci.

Tisha i jej mąż, Kevin, bez wahania się zgodzili pomimo tego, że sami mieli już piątkę dzieci. Orientowali się, że będzie to olbrzymie wyzwanie, lecz zdecydowali się przyjąć pod swój dach jeszcze trójkę. Inaczej potomstwo Audrey trafiłoby do domu dziecka. Chcieli okazać pomoc. Chcieli zrobić wszystko, żeby pomóc dzieciom uporać się z bólem po odejściu ich rodzicielki, której dni były już policzone.

Audrey miała zamiar żyć nieco dłużej, jednakże jej żywot zakończył się szybciej, aniżeli planowała. Umarła dwa tygodnie później. Poniżej możecie zapoznać się z nagraniem opowiadającym tą poruszającą historię w sposób, w jaki nie zrobią tego słowa. „FOX5 Surprise Squad” po usłyszeniu o pierwszorzędnym dobroczynnym geście Tishy i Kevina zdecydowało się pomóc im i załamanym dzieciom.

Zobaczcie sami:

 

Source: facebook.com