Amanda była bardzo szczęśliwa, ponieważ po staraniu się o zajście w ciążę przez trzy lata w końcu jej się udało i wspólnie ze swoim małżonkiem, zaczęli się przygotowywać do powitania nowego członka rodziny.

Nieoczekiwanie,jej świat się zawalił. Małżeństwo miało niebawem przeprowadzić się do nowego domu. Nic nie wskazywało na zbliżającą się katastrofę. Zaraz po przeprowadzce, kiedy Amanda była już w 36 tygodniu ciąży, jej małżonek zdecydował się ją zostawić. Oznajmił, iż ich małżeństwo jest bez sensu i wyprowadził się.

Kobieta była w kompletnym szoku. Powiedziała nam, że było to dla niej jak grom z jasnego nieba i bardzo to przeżyła, bo mieli oni wiele wspólnych planów. Małżonek opuścił Amandę gdy była ona w ciąży oraz niepomyślnych okolicznościach finansowych. Podczas brania kredytu na dom oraz jego renowację nie myślała, iż będzie musiała spłacać go sama.

Marzyła o wychowaniu swojego synka w domu, który dla niego zakupiła. Chociaż mocno miała ochotę w nim pozostać, to raczej nie było to możliwe. Jej nie miła historia dobrnęła do jednego z dziennikarzy w Sydney, który następnie zaprosił ją do swojego studia, aby opowiedziała widzom o swoim doświadczeniu.

Reakcja widzów była znakomita! Po jakimś czasie zaproszono ją do kolejnego występu na żywo. Kiedy otwierała drzwi telewizji, nie wiedziała co jest tego powodem. Jeden z kamerzystów spytał ją o zgodę na nagranie wnętrza i wtedy Amanda wiedziała już o co chodzi.

To, co stało się następnie, sprawiło, że się popłakała. Gdy mężczyzna prezentował następne pokoje, powiedział jej cudowne wieści o tym, że dostanie w prezencie 3 miesięczna dostawa żywności, całkowita wyprawka dla dziecka oraz 6 miesięczną darmową usługę sprzątania domu.

To jeszcze nie wszystko. W piekarniku czekała na kobietę następna niespodzianka! Amanda została poinformowana, iż widzowie zebrali dla niej $10000, ażeby była w stanie spłacić kredyt oraz wspólnie z synem zatrzymać się w domu, którego tak mocno nie chciała musieć opuścić.

Dzięki ich pomocy, przestała się ona w końcu zamartwiać, i będzie mogła najbliższe tygodnie poświęcić sobie oraz swojemu maleństwu.


Source: youtube.com