Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale wśród gwiazd Hollywood jest wiele par urodzonych pod tym samym znakiem zodiaku, które żyją szczęśliwie razem.

Barany - Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Gwiazda serialu „Seks w wielkim mieście”, podobnie jak bohaterka tego projektu, długo próbowała odnaleźć swoje szczęście. Kiedyś zwykła znajomość z dość znanym aktorem Matthew Broderickiem raz na zawsze zmieniła jej życie. W 1997 roku zakochani zalegalizowali swój związek, a pięć lat później urodził się ich pierwy syn James. Para bardzo długo chciała mieć więcej dzieci, ale im się to nie udawało. Z tego powodu skorzystali z pomocy zastępczej matki, która urodziła im bliźniaczki.

foto: che-online.com

Raki - Aubrey Plaza i Jeff Bane

Właścicielka niecodziennego wyglądu jest z natury hiperemocjonalna i mimo to jest w związku ze scenarzystą Jeffem Bane'em, który również nie wyróżnia się powściągliwością. Zakochana para jest razem od dziewięciu lat i w tej chwili nie planują mieć dzieci, ponieważ muszą zbudować karierę.

foto: che-online.com

Lwy - Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

W życiu osobistym amerykańskiej piosenkarki były wzloty i upadki. Nieudane małżeństwa, krótkotrwałe romanse i skandale. Niemniej jednak wydaje się, że Jennifer Lopez w końcu odnalazła prawdziwe kobiece szczęście, o którym marzyła od tak dawna. W jej życiu pojawił się miliarder Alex Rodriguez. Oni dość często dzielą się z fanami radosnymi chwilami, zamieszczając zdjęcia na Instagramie. Fani nie mogą się doczekać, aż miliarder i piosenkarz się pobiorą.

foto: che-online.com

Strzelcy - DJ Khaled i Nicole Tuck

Zwykle przedstawiciele tego znaku zodiaku nie tylko szybko się zakochują, ale także rostają się. Niemniej jednak najwyraźniej nie dotyczy to słynnego amerykańskiego rapera i jego ukochanej żony. Para jest małżeństwem i są razem od trzynastu lat. W tym czasie naprawdę dużo przeszli. DJ Khaled nie ukrywa, że Nicole darzy najszczerszymi uczuciami, które z biegiem lat stają się coraz silniejsze.

foto: che-online.com

Ryby - Jamie Bell i Kate Mara

W 2015 roku znani amerykańscy aktorzy zaczęli się spotykać. Po dwóch latach związku zakochana para postanowiła się pobrać. W 2019 roku urodziło się ich pierwsze dziecko - dziewczynka, której imię wciąż nie jest znane.

foto: che-online.com

Nie ma znaczenia, jakim znakiem zodiaku są ludzie. Jeśli są dla siebie stworzeni, to zawsze będą razem.

Główne zdjęcie: che-online.com