Wybranką aktora została jego 26-letnia ukochana Riko Shibata, z którą spotykał się na około rok przed ślubem.

Nicolas Cage ożenił się po raz piąty. Wybranką 57-letniego aktora została jego 26-letnia ukochana Riko Shibata. Skromna ceremonia, w której uczestniczyli tylko najbliżsi, w tym była żona Cage'a Alice i syn Kal-El, odbyła się w Las Vegas w Wynn Hotel.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi” – o tym powiedział dziennikarzom aktor.

Mamy nadzieję, że tym razem Cage będzie miał szczęście! Aktor ma za sobą cztery małżeństwa. W 1995 roku ożenił się z aktorką Patricią Arquette, ale ich małżeństwo rozpadło się sześć lat później.

foto: glamour.ru

Drugą żoną aktora była córka Elvisa Presleya Lisa Marie Presley. Pobrali się w 2002 roku i zerwali ze sobą po około 3,5 miesiąca (a dokładniej 109 dni) po ślubie.

foto: glamour.ru

Trzecią żoną Cage'a była kelnerka urodzona w Korei - Alice Kim. W 2005 roku urodził im się syn Kal-El. To małżeństwo okazało się najdłuższe - trwało jedenaście lat. Po rozwodzie Cage i Kim pozostali przyjaciółmi. Aktor ma również 30-letniego syna Westona Coppola Cage'a od aktorki Christiny Fulton.

foto: glamour.ru

Wiosną 2019 roku Cage ożenił się po raz czwarty z 36-letnią Erika Koike. Para pobrała się w Las Vegas, ale wydaje się, że w tym momencie aktor był pijany, ponieważ cztery dni później udał się do sądu z wnioskiem o unieważnienie małżeństwa. Cage później ujawnił, że był zbyt pijany, aby zrozumieć co się dzieje. Aktor powiedział również, że Erika spotykała się równolegle z innym mężczyzną i nie powiedziała mu o swojej „kryminalnej przeszłości”.

Główne zdjęcie: glamour.ru