Wcześniej Maddox już ogłosił chęć oficjalnego wyrzeczenia się rodzica.

Najstarszy syn Brada Pitta i Angeliny Jolie przeciwstawił się słynnemu ojcu. Maddox, który ponad cztery lata temu stał się przyczyną rozwodu znanych aktorów, zeznawał przeciwko swojemu rodzicowi w sądzie.

Aktorka Angelina Jolie ogłosiła niedawno, że jest gotowa przedstawić dowody przemocy domowej wobec jej wspólnych z Bradem Pittem biologicznych i adoptowanych dzieci. Wszystkie okropności miały miejsce rzekomo podczas małżeństwa pary. 45-letnia hollywoodzka aktorka obecnie stara się o pozwolenie na sprowadzenie swoich młodszych dzieci, 14-letniej Shiloh, a także bliźniaków Knox i 12-letniej Vivienne jako świadków, którzy potwierdzą jej oskarżenia.

W międzyczasie najstarszy syn Jolie i Pitta zeznawał w tym procesie. Pojawienie się Maddoxa w sądzie było dla Pitta nieprzyjemną niespodzianką. Chłopak oskarżył swojego ojca, ale jak dotąd szczegóły nie zostały ujawnione.

Wcześniej Maddox mówił wyjątkowo niepochlebnie o Bradzie. Młody człowiek powiedział, że zamierza oficjalnie zmienić swoje nazwisko Jolie-Pitt, pozostawiając tylko jego pierwszą część. W ten sposób chce w ten sposób pozbyć się nawet przypomnień rodzica i jasno dał do zrozumienia, że ​​nie uważa już Pitta za swojego ojca.

To Maddox ponad cztery lata temu wywołał straszny skandal. Cała rodzina wracała samolotem z Francji, gdzie odpoczywała w zamku Mirval w Los Angeles. Po drodze, jak powiedziała wówczas Jolie, Pitt, który za dużo wypił, rzekomo pozwolił sobie na użycie siły przeciwko swojemu najstarszemu synowi. Następnie wyjaśniła, że ​​Brad rozpoczął z nią kłótnię przy dzieciach. Kiedy Maddox próbował stanąć w obronie swojej matki, Pitt rzekomo złapał go za ramię i kilka razy nim potrząsnął.

Ta sytuacja została dokładnie zbadana z jednej strony przez FBI, a z drugiej przez ekspertów z opieki społecznej, która broni praw dzieci. Eksperci jednogłośnie uznali niewinność Pitta.

Nawiasem mówiąc, przez ponad cztery lata, gdy postępowanie rozwodowe się przeciągało, Jolie wielokrotnie próbowała zrobić z Pitta złoczyńcę. Kiedyś gwiazda oskarżyła Brada o niepłacenie alimentów, choć wtedy nie zostały one jeszcze ustalone przez sąd. Aktor dobrowolnie przekazywał pieniądze na dzieci i był w stanie to udowodnić. Para ma wspólne dzieci: Maddox (19 lat), Zahara (16 lat), Pax (17 lat), Shiloh (14 lat) i bliźniaki Knox i Vivienne (po 12 lat).

Główne zdjęcie: google.com