Modelka opublikowała na swoim profilu zdjęcie dziecka.

Supermodelka Naomi Campbell zaskoczyła publiczność, gdy w połowie maja ogłosiła, że ​​po raz pierwszy została mamą, umieszczając zdjęcie dziecka na Instagramie. Teraz Naomi zachwyciła fanów nowym zdjęciem swojej córki. Na zdjęciu wykonanym w dziecięcym foteliku samochodowym widać tylko nóżki dziecka w butach marki Gucci. Szczęśliwa mama dodała do zdjęcia emotikony w postaci serduszek i złożonych dłoni.

foto: google

Zdjęcie z profilu Naomi Campbell.

Naomi Campbell, która 28 maja obchodziła swoje 51. urodziny, cieszy się, że została matką, jak powiedziała swoim subskrybentom:

Nigdy nie czułam takiej miłości jak w ciągu ostatnich kilku tygodni. Jestem bardzo wdzięczna za tę miłość, jaką okazaliście mojej córce. Dziękuję wszystkim za serdeczne życzenia i miłe słowa z okazji moich urodzin. Pomimo trudnego roku, który wszyscy przeszliśmy, było wiele dobrych rzeczy, za które jestem niezmiernie wdzięczna. Dzięki łasce Bożej widzimy już światło na końcu tunelu. Dużo sił i cierpliwości. Z miłością, Naomi - podpisała zdjęcie w swoje urodziny.

Przypomnijmy, że 18 maja supermodelka Naomi Campbell ogłosiła całemu światu, że po raz pierwszy została mamą. Urodziła się córka, której imię nadal jest utrzymywane w tajemnicy.

Cudowne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją mamę i to dla mnie wielki zaszczyt mieć córkę. Brakuje mi słów, aby opisać całe życie, które będę dzielić z moim aniołem. Nie ma większej miłości od tej - napisała Naomi, publikując pierwsze zdjęcie dziecka.

Subskrybenci zastanawiają się, kto jest ojcem dziecka, czy modelka adoptowała dziewczynkę, czy korzystała z usług matki zastępczej. To dlatego, że Naomi, która ostatni raz pojawiła się na wybiegu w kwietniu, nie miała nawet śladu zaokrąglonego brzucha. Dlatego główną intrygą jest to, czy dziecko zostało poczęte przy pomocy nasienia dawcy, czy też ma jeszcze biologicznego ojca.

Oficjalnie Campbell od wielu lat nie była w żadnym związku - przez siedem lat spotykała się z rosyjskim miliarderem Władysławem Doroninem, para była nawet zaręczona. Jednak para niespodziewanie rozpadła się w 2013 roku. Od tego czasu supermodelka chroni swoje życie osobiste przed wzrokiem ciekawskich. Według plotek, w 2017 roku Naomi miała dwa przelotne romanse: pierwszy z prezesem Ferrari i prezesem zarządu firmy tytoniowej Philip Morris International, Louisem Camilleri, drugi z saudyjskim miliarderem Hassanem Jameelem, członkiem jednej z najbogatszych rodzin na świecie, który w tym samym roku zaczął spotykać się z piosenkarką Rihanną.

Główne zdjęcie: google.com