Hollywoodzka gwiazda filmowa Demi Moore pojawiła się na Nowojorskim Tygodniu Mody. Zdjęcie aktorki i byłej modelki, wywołało pozytywne komentarze w mediach i na jej profilu społecznościowym. Proponujemy obejrzeć udane wyjście 59-letniej „G.I. Jane”.

Zdjęcie w towarzystwie byłych koleżanek z wybiegu, Lauren Hutton i Amber Valletta, podkreśliło udany look gwiazdy. Panie pozowały razem po pokazie swojej koleżanki, Gabrielli Hirst, kreatywnego dyrektora domu mody Chloé. Demi Moore zdecydowała się na elegancką czarno-białą stylizację.

https://www.instagram.com/p/CaAmjoPO5Bn/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aed4080d-f04a-4da8-b32e-34bcc8520c3c

Śnieżnobiały kaszmirowy płaszcz był głównym akcentem w połączeniu z czarnym kombinezonem i klasyczną koszulą, a stylizację uzupełniła torebką Gabrielli Hirst. Przydymione okulary przeciwsłoneczne nie kryły odświeżony wygląd aktorki. Zostało to zauważone przez wiele tabloidów i fanów aktorki.

W ostatnich latach Demi była wielokrotnie krytykowana za aktywne korzystanie z chirurgii plastycznej. Gwiazda od początku swojej kariery aktywnie „dopieszczała” swój wygląd. Dziś już mało kto pamięta, że pierwszą operację na drodze do sławy zrobiła w wieku szesnastu lat. Moore od dzieciństwa cierpiała na zeza, co przekreślało jej karierę modelki i z pewnością uniemożliwiało drogę do Hollywood.

Dość szybko aspirująca aktorka delikatnie zmieniła swój nos, a następnie przystąpiła do ulepszenia biustu. Demi zaczęła szczególnie intensywnie odwiedzać klinikę po czterdziestce. Liposukcja i korekta najmniejszych niedoskonałości pozwala jej wyglądać w bikini równie dobrze jak jej córki.

https://www.instagram.com/p/CZe0iomrvyG/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a80dab9a-cc76-497c-b3fc-e757916fd43a

Jednak liczne wpadki wciąż przyciągały uwagę paparazzi i niezadowolonych fanów. Zeszłoroczny pokaz mody projektantki domu Fendi tak naprawdę zmusił widzów nie do podziwiania kolekcji, a do wpatrywania się w odmienioną twarz aktorki.

Tym razem Demi Moore wyglądała po prostu świetnie, czego nie omieszkali wyrazić w komentarzach podziwiający ją użytkownicy. Z radością wybaczyli jej dawne „wpadki”, bo obecna Demi po raz kolejny daje powody, by wierzyć, że nieskończona młodość istnieje.

Główne zdjęcie: lemurov.net