Amy i Mike Howard byli w szoku, gdy okazało się, że będą mieć trojaczki. Zostały one poczęte naturalnie, co jest dość niezwykłe. Gdy Hunter, Jackson i Kayden przyszli na świat, lekarze odkryli, że bardzo się różnią. Ich przypadek to 1 na 500 milionów!

foto: valuablestories.com

Przyszły na świat z rzadką wadą wrodzoną. Bliźniaki miały czaszki większe niż zwykle ze spiczastymi frontami. Ich głowy miały trójkątny kształt.

foto: valuablestories.com

Jest to kraniosynostoza - rzadki stan, powodujący, że kości czaszki tworzą się bardzo wcześnie. Występuje tylko u 1 na 2500 urodzeń.

foto: valuablestories.com

Dr Chester wyjaśnia, że ​​nieleczona ma duże konsekwencje. „Nie zagraża to ich życiu, ale może w przyszłości, jeśli nie będzie leczona” - mówi lekarz.

foto: valuablestories.com

Trojaczki miały 11 tygodni, gdy przeszły operację korekcji. Mike i Amy przeżyli dwa dni udręki, gdy ich dzieci były operowane. „Bałem się” - mówi Mike.

foto: valuablestories.com

Podczas trzech operacji chirurdzy wycięli pasek kości od każdego dziecka. Na szczęście chłopcy walczyli i wrócili do domu 2 dni po operacji.

Zostali wyposażeni w hełmy ortopedyczne nadające czaszkom normalny kształt. Obejrzyj poniższy film, by dowiedzieć się o nich więcej:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: valuablestories.com