Wszyscy bywamy zmęczeni i śpiący na tyle, że chociaż staramy się nie zasnąć, nasze ciało samo zmusza nas się położyć. Wyobraźcie sobie, że dzieje się to z tym uroczym małym szczeniakiem. Jego zadaniem było pilnowanie tego śpiącego dziecka, ale po prostu nie potrafił utrzymać otwartych oczu.

Ten uroczy duet będzie dorastał razem, pies stanie się najlepszym przyjacielem małego chłopca, ale to będzie później. Na razie życie dla nich to po prostu sen i czas na przytulanie. Szczeniak tak bardzo stara się stanąć na straży swojego bezradnego śpiącego kumpla – walczy ze snem prawie przez półtorej minuty – ale w końcu poddaje się i ostrożnie spoczywa na szyi dziecka. Jednak poważnie podchodzi do swojej pracy i chociaż na sekundę zamyka oczy, ostatecznie ustawia swoją głowę na głowie dziecka, aby móc się trochę zrelaksować, ale nadal zachować czujność wobec intruzów.

Urocze jest to, że dziecku wcale nie przeszkadza, gdy jego przyjaciel chodzi dookoła. Miejmy nadzieję, że oboje będą cieszyć się wieloma kolejnymi sesjami spania.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com