Według niektórych nauk to właśnie gwiazdy określają nasz charakter, upodobania i inne rzeczy. Wystarczy twój rok urodzenia i można dowiedzieć się, do czego jesteśmy stworzeni!

Spójrz na tabelkę poniżej i zobacz, która gwiazda cię reprezentuje.

foto: podaj.to

1 gwiazda

Takie osoby są zazwyczaj bardzo towarzyskie, ale w środku skrywają swoje prawdziwe piękno. Mało kto zna ich problemy, bo o nich nie mówią, mimo że z natury są gadułami i są w stanie rozmawiać na każdy temat. W domowym zaciszu najprawdopodobniej wolą być sami ze sobą i przemyśleć poważne sprawy. Bywają wrażliwi i empatyczni. Często popadają w nałogi i muszą na to uważać.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: John Travolta i Ray Liotta

foto: podaj.to

2 gwiazda

Zawsze mają na głowie dużo strapień. Nie przeszkadza im to, bo lubią dbać o innych oraz o ognisko domowe. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna to typowi domownicy, którzy dobrze wychowają swoje dzieci. Spokój i harmonia w domu jest dla nich najważniejszy, a dla rodziny zrobią wszystko.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Pierce Brosnan i Kim Basinger

foto: podaj.to

3 gwiazda

To zwyczajni szczęściarze. Te osoby zazwyczaj coś wygrywają, więc jeśli nie próbowałeś jeszcze swoich sił w konkursach, koniecznie to zrób. Ludzie ich lubią, mają dużo przyjaciół. Zawsze mają coś do powiedzenia i dają dobre rady. Potrafią się zezłościć, kiedy nie mają racji i trudno im przyznać się do popełnienia błędu. Właśnie dlatego często się kłócą, a sprzeczki z nimi to codzienność.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Vladimir Putin i Patrick Swayze

foto: podaj.to

4 gwiazda

To osoby kreatywne, wrażliwe i czułe. Tworzą przepiękną sztukę pod każdą postacią, a ludzie to uwielbiają. Z tego powodu mogą być zadufani w sobie, ale w pozytywny sposób. Dobrze znają swoją wartość i trudno ich oszukać. Bywają uparci i ciężko im się skupić na wielu rzeczach naraz.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Darren Aronofsky i Robin Williams

foto: podaj.to

5 gwiazda

To tak zwani urodzeni liderzy. Świetnie radzą sobie z innymi ludźmi i niestraszne im konflikty i sprzeczki. Umieją postawić na swoim i za to wszyscy ich cenią. Są świetnymi przywódcami w domu i pracy, ale czasem nie wiedzą, kiedy przestać. Warto przypomnieć im, że nie zawsze są w pracy i pomóc się rozluźnić.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Tom Brady i Hugh Jackman

foto: podaj.to

6 gwiazda

Takie osoby zazwyczaj są bardzo silne: fizycznie i psychicznie. Radzą sobie z każdą pracą i każdym życiowym wyzwaniem. Potrafią wszystko obrócić na swoją korzyść, ale brak im czasem wrażliwości i empatii. Muszą dużo pracować nad relacjami z innymi ludźmi, bo potrafią ich onieśmielać.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Benicio del Toro

foto: podaj.to

7 gwiazda

Te osoby poszukują w życiu prawdziwej miłości i marzenia o niej, przysłaniają im wszystko inne. Są niezwykle romantyczni i tak też postępują. Nie lubią zmierzać się z trudnościami i problemami, zazwyczaj po prostu je zostawiają i nie zawracają sobie głowy takimi przyziemnymi rzeczami.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Roman Abramowicz

foto: podaj.to

8 gwiazda

Zawsze wszędzie ich pełno. Mają dużo znajomych i przyjaciół, ale nie zawsze poświęcają im wystarczająco czasu. Są pracoholikami i przez to zaniedbują inne aspekty swojego życia. W potrzebie zawsze przybędą na ratunek, choćby w środku nocy lub swoim kosztem. Przez to jednak za mało myślą o sobie i ciężko popadają w depresję.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Robert Downey Jr. i J.K. Rowling

foto: podaj.to

9 gwiazda

Takie osoby lubią zabawiać towarzystwo i dobrze im to wychodzi. Najważniejsza jest dla nich jednak praca i to właśnie tam dają z siebie 100%. Inni mogą mieć im to za złe i mogą wynikać z tego kłótnie. Osoby spod 9-ki są prostolinijne i często ranią ludzi bez zastanowienia lub nawet nie wiedząc o tym.

Sławne osoby spod tej gwiazdy: Nicolas Cage i Keanu Reeves

foto: podaj.to

Oczywiście nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka. Może okazać się, że masz w sobie więcej cech lub jesteś całkiem inny, a może zmieniłeś się na przestrzeni lat lub dopiero taki będziesz. Warto o tym pamiętać.

Sławni ludzie, którzy urodzili się w tym samym roku i mają ze sobą wiele wspólnego to między innymi:

  • Anna Frank, Audrey Hepburn i Martin Luther King (1929)
  • Macaulay Culkin i Ryan Gosling (1980)
  • Woody Allen i Elvis Presley (1935)
  • Nicolas Cage i Keanu Reeves (1964)
  • Robert Downey Jr. i J.K. Rowling (1965)
  • Malcolm X i Margaret Thatcher (1925)
  • Charles Darwin i Abraham Lincoln (1809)
  • Nicolas Cage i Keanu Reeves (1964)

foto: podaj.to

Przekonani?

Główne zdjęcie: podaj.to