Czytanie z linii dłoni (albo inaczej chiromancja) to sztuka wróżenia z ręki oraz najlepszy sposób na przepowiadanie przyszłości, a także na poznanie losu, jaki czeka człowieka na ziemi. Pozwala również przeprowadzić analizę jego charakteru. Umiejętność czytania z dłoni jest znana od wieków. Uważana jest za pradawną sztukę wróżenia, którą zajmował się bardzo znany i najsłynniejszy filozof starożytnej Grecji Arystoteles. Odczytywanie historii wypisanej na dłoniach każdego człowieka jest źródłem prawdy o nim samym oraz daje odpowiedź na pytanie: kim tak naprawdę jestem?

Technika chiromancji to sposób na odczytanie z dłoni cech charakteru człowieka, a także jego losów zwykle jest udzieleniem pozytywnej informacji dla osoby. Przeważnie nie uwzględnia przekazu negatywnego. Osoba, która wróży zwraca uwagę na wielkość dłoni, jej kształt, linię, jak również analizuje kolor skóry. Ważnym elementem są również linie dłoni, które przebiegają na jej wewnętrznej stronie. Interpretując owe linie profesjonalista zwraca uwagę na ich grubość, długość, jak również kształt i strukturę. Także zwraca uwagę na to jak się one pokrywają lub przecinają. W chiromancji uważa się, że układ linii jest unikalny. To samo jeżeli chodzi o t.zw. linie papilarne, które są niepowtarzalne, niezmienne i nieusuwalne dla każdej osoby. Istnieje trzy najważniejsze linie papilarne: to linia życia, linia serca oraz linia głowy.

Niektórzy fachowcy zajmujące się chiromancją uważają, że cechy naszego charakteru zdradza długość naszych palców. Autorzy wielu publikacji popularnonaukowych upatrujemy stwierdzenie, że dłonie to ważna część ludzkiego ciała, która jest nieskazitelnym odzwierciedleniem aspektów i cech naszej osobowości. Dla przykładu, kiedy uważnie przyglądamy się jedne z linii papilarnych – linii serca, możemy z łatwością dowiedzieć się, jakie jest podejście pewnej osoby do miłości i sprawy tworzenia związków. Zgodnie z treścią ilustracji, linia serca bierze swój początek od zewnętrznej krawędzi dłoni i biegnie aż do palca wskazującego lub środkowego.

Czy to stwierdzenie możemy uważać za prawdziwe? Wprawdzie nie ma żadnego powodu, by w to wątpić. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że zaproponowana interpretacja jest niezwykle ciekawa i bardzo wiele wnosi do dyskusji!

foto: google

A. Jeśli Twoja linia serca bierze swój początek poniżej palca środkowego, to oznacza, iż jesteś urodzonym liderem oraz masz cechy dobrego przywódcy. Jesteś pełny charyzmy, masz zdolności gromadzić wokół siebie tłumy ludzi, jesteś również osobą w pełni samodzielną. Cechuje Ciebie ambicja i wrodzona inteligencja. Jesteś także osobą zdecydowaną, idziesz w życiu do przodu, chociaż niektórzy ludzie mogą uważać, że jesteś nieczułym i zimnym człowiekiem.

B. Jeśli Twoja linia serca jest usytuowana pomiędzy Twoim palcem środkowym a wskazującym, to oznacza, że jesteś troskliwą i miłą osobą, a wielu osób także zgodzi się z twierdzeniem, że jesteś pomocny oraz przyjacielski. Nie traktujesz ludzi instrumentalnie jak przedmioty, lecz jedynie z szacunkiem i życzliwością. Ludzie mają pewność, że zawsze mogą na Tobie polegać. I jest to na 100 % prawda.

C. Jeśli Twoja linia serca bierze swój początek pod palcem wskazującym, to z całą pewnością oznacza, że posiadasz te same cechy charakteru, podobnie jak Ci, którzy odnoszą się do kategorii A.

D. Jeśli Twoja linia serca bierze swój początek między Twoim palcem wskazującym a kciukiem, to z całą pewnością oznacza, że jesteś osobą bardzo odpowiedzialną i cierpliwą. Twoi przyjaciele mogą potwierdzić, że postrzegają Ciebie jako człowieka uczuciowego, serdecznego, który w wielkim zaangażowaniem stara się dbać oraz troszczyć o innych.

Główne zdjęcie: google.com