Ludzkie zachowanie czasem jest nieprzewidywalne. Są chwile, gdy jesteśmy z siebie dumni i są chwile, gdy staramy się znaleźć siebie i zadać sobie pytania. Nagle zaczynamy potrzebować wsparcia od innych i uzależniamy się od nich dla naszego szczęścia. Ale są też ludzie, którzy wiedzą, kim są i są z tego bardzo dumni. Wiedzą, co czyni ich szczęśliwymi i smutnymi, i potrafią zaakceptować, że mają zły dzień. To część ich osobowości i są z tego dumni. Jest to także związane z astrologią.

Panna:

Panny są pewne tego, kim są, ale czasem są neurotyczne. Zwykle robią zbyt wiele, by udowodnić swój punkt i trochę głośno krzyczą. Nie są niepewne, po prostu takie są. Są oddane swojej prawdzie, a jeśli się nie zgadzasz, to zrobią wszystko, by tak było.

Baran:

Baran wie wszystko o sobie i nie obchodzi go, czy ci się podoba, czy nie. Dopóki jest sobie wierny, nie obchodzi go nikt inny. Czasami jest zuchwały, a nawet niegrzeczny.

Strzelec:

Strzelce wiedzą, kim są i czego chcą w życiu. Przyznają się do każdego swojego szaleństwa. Tak, są szaleni i wiedzą o tym. Podczas gdy ty „szukasz siebie”, oni urodzili się kompletni. Strzelec ma swoje zachowania i jest z nich dumny.

Lew:

Lwy są egoistyczne, wiedzą, kim są i się tego trzymają. Wątpienie w Lwa jest jak wejście do jego klatki: skrzywdzi cię, jeśli sądzi, że masz ukryte motywy. Nie zawsze lubi być prawdziwy i czasem żyją w innym świecie.

Skorpion:

Scorpio to transformacja i postęp - to dla niego sposób na życie. Jest tylko „jego sposób lub trudniejszy sposób”, a jeśli wybierzesz to drugie, nawet nie zauważy, ponieważ go to nie obchodzi. Zna siebie i jest z tego dumny.

Główne zdjęcie: pinkvilla.com