Astrologowie wyznaczyli, które znaki Zodiaku przynoszą szczęście. Chodzi o mężczyzn spod tych 5-ciu znaków Zodiaku, z którymi warto budować związek, albowiem to obiecuje kobiecie udany związek, a także długie i szczęśliwe życie rodzinne. Z reguły taki mężczyźni jest bardzo delikatny i opiekuńczy. Nawet krótki romans z nimi nie będzie w stanie złamać Ci serca, a jedynie pozostawi w pamięci miłe wspomnienia.

Raki. Mężczyźni spod tego znaku mają trudny charakter. Mogą być zbyt emocjonalni lub wręcz przeciwnie, dość zimne. Często bywają bardzo zazdrosni o swoich ukochanych, ale tak się dzieje z powodu własnych wewnętrznych kompleksów. Ale pomimo tego Rak w swoim sercu jest niepoprawnym romantykiem, bardzo kocha swoją partnerkę. Dla niej jest gotowy na wszystko, chętnie spełni wszelkie jej zachcianki.

Panny. Ci mężczyźni są bardzo pragmatyczni, ale jednocześnie bardzo emocjonalni. Długo decydują się na wybor partnera życiowego, jednak nie spieszą się, aby zawrzeć małżeństwo. Ale jednocześnie bardzo trudno przeżywają zerwanie więzi z partnerką. Ich wielka pasja – to osoba najblizsza, z którą są mocno i trwale powiązane. Wydają się osobami lekceważącymi i egoistycznymi, jednak w rzeczywistości są bardzo emocjonalni do tego stopnia, że gotowi oddać wszystko, aby zdołać utrzymać rodzinę.

Koziorożce. Relacje z Koziorożcem sprawiają, że jego ukochana osoba będzie miała bardzo dobre życie pod względem materialnym. Ponadto dla takiego mężczyzny życie rodzinne jest bardzo ważne. Koziorożec stara się wybrać swój przyszły zawód, a także dom i partnerkę raz na zawsze. Czasami mężczyźni spod tego znaku Zodiaku mają skoki w bok lub pragnienie przygody, ale w ich przypadku to wszystko szybko się kończy. Koziorożce raczej nie zdecydują się na opuszczenie swojej partnerki, jednak z pewnością zapewnią jej życie w dostatku.

Ryby. Kobieta będzie miała wielkie szczęście, jeśli na swojej drodze spotka mężczyznę spod tego znaku Zodaku. Jest to miły, kochający i miłosierny chłopak, który uwielbia swoją rodzinę i jest gotowy zrobić wszystko, aby uszczęśliwić swoją partnerkę. Ponadto mężczyźni tego znaku bardzo kochają swoje dzieci. Więc oczekują od żony, że urodzi mu spadkobierców. Ryby są bezinteresowni i zawsze gotowi do pomocy, nie lubią być uwikłani w skandale, więc dążą do pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów.

Wagi. Ci mężczyźni opowiadają się za równością członków rodziny. Nie będą próbowali górować nad swoją kobietą, lecz będą nawiązywali z nią partnerskie stosunki. Astrologowie twierdzą, że wspólne życie z takim mężczyzną jest dla kobiety najlepszą opcją, ponieważ nigdy nie będzie wobec niej niegrzeczny i zawsze będzie śpieszyć z pomocą. Dzieci i rodzina dla Wagi – to najwyższa wartość, jaką bardzo cenią.

Główne zdjęcie: mixnews.lv