Usta to świetny sposób na określenie czyjegoś stanu emocjonalnego, ale czy wiedziałeś, że jest to również sposób na określenie, jakim jesteś człowiekiem?

Często zaciskamy usta, gdy jesteśmy zdenerwowani lub myślimy o czymś, liżemy je, gdy jesteśmy spięci, gryziemy, gdy jesteśmy zdenerwowani. Świadomie lub nieświadomie wyrażamy nasz stan emocjonalny naszymi ustami.

Jednak kształt naszych ust może powiedzieć o wiele więcej niż tylko fizyczne wyrażanie naszych emocji. Mogą wiele powiedzieć o tym, jakim jesteś człowiekiem.

Więc jakie są twoje usta i co mówią o tobie?

1. Pełne usta

Jeśli masz pełne usta, jesteś tym, co inni nazywają troskliwą i miłą osobą. Promieniujesz aurą, która sprawia, że ludzie czują się z tobą bezpiecznie, wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć.

Często porzucasz swoje sprawy, aby pomóc ludziom, których kochasz, a nawet przypadkowym obcym, ludziom lub zwierzętom.

Oczywiście są chwile, kiedy trzeba się zrelaksować i poprosić kogoś, kto się tobą zajmie. Jednak w stresującej sytuacji, najpierw myślisz o innych, zanim zaczniesz się martwić o siebie. To właśnie w trudnych czasach trzeba znaleźć partnera, który zajmie się tobą, podczas gdy ty zajmiesz się innymi.

2. Wąskie usta

Jeśli masz cienkie usta, to jesteś osobą, która niezależnie od sytuacji łatwo się do niej przystosowuje i radzi sobie z wszelkimi trudnościami. Lubisz być niezależny? To jest twój sposób na zwykłe naładowanie i znalezienie spokoju. To nie znaczy, że nikogo wokół ciebie nie ma.

Po prostu krąg twoich przyjaciół jest mały, ale podoba ci się takie życie, bo wiesz, że między wami jest prawdziwa i szczera relacja. Jednakże, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi, zazwyczaj jesteś otwarty i ludzie doceniają cię i szanują. Chociaż otwarcie się na partnera może być dla ciebie trudne, ale on wie, co dla ciebie znaczy.

3. Pełna górna warga

Jeśli twoja górna warga jest pełniejsza niż dolna, należysz do tych osób, które są związane z ich emocjami i interesują się życiem. Twoja charyzma i pasja dla życia w tym momencie jest jak syrenia piosenka dla żeglarzy, przyciągasz ich do ciebie w nadziei, że mogą wchłonąć część twojej energii.

Jesteś człowiekiem, który potrafi znaleźć humor i radość w każdej sytuacji, a ludzie sięgają po twoją pewność siebie, którą emanujesz. Jednak czasami, po prostu chcesz znaleźć spokojne, aby odpocząć i nie myśleć o niczym przed powrotem do swojego niespokojnego życia. A do tego potrzebny jest partner, który będzie w stanie nadążyć za twoim stylem życia.

4. Bardziej pełna dolna warga

Jeśli masz grubą dolną wargę w porównaniu z górną, to jesteś typem osoby, która uważa, że przygoda jest tuż za rogiem. Lubisz poznawać nowych ludzi, przyjaciół, odwiedzać nowe miejsca i generalnie po prostu iść tam, gdzie wiatr cię poniesie. Twoje pragnienie wiedzy czyni cię wielkim przywódcą.

Jednak tylko dlatego, że latasz na wietrze, nie oznacza, że nie rozumiesz, co to znaczy być uziemionym i być blisko ludzi, których kochasz. Podczas gdy inni mogą nazywać Cię trudnym, ci, którzy Cię znają i kochają, w tym Twój partner, wierzą w Twoją lojalność wobec nich.

Wiedzą, że zawsze będziesz przy nich, kiedy będą cię potrzebować.

5. Zaokrąglony łuk Kupidyna

Jeśli masz zaokrąglony łuk Kupidyna, jesteś bardzo wrażliwą osobą. Masz pełen wachlarz emocji, a co za tym idzie, jesteś bardzo wrażliwy, co przyciąga innych do ciebie.

Twoja dobroć czasami pozostaje niezauważona, ponieważ ludzie mogą się do niej po prostu przyzwyczaić, ale dla ciebie jest to tylko część twojej natury i nie oczekujesz za to żadnych nagród. To twoje współczucie czyni cię takim dobrym partnerem.

Możecie kłócić się z ukochanymi, ale rozumiecie, że ważne jest, abyście upewnili się, że nikt z was nie pójdzie do łóżka zły. Twoja gotowość do rozwiązania każdego problemu jest tym, co twój partner ceni sobie najbardziej w tobie.

6. Ostry łuk Kupidyna

Jeśli masz spiczasty łuk Kupidyna, to znaczy, że jesteś osobą, która jest dynamiczna, kreatywna i potrafi dobrze i skutecznie komunikować się z innymi. Masz w zwyczaju mówić prawdę, czasami w sposób, który niewielu ludziom się podoba, ale oznacza to również, że ludzie mogą ci zaufać.

Twoi bliscy i twój partner rozumieją, że robisz to z dobrego powodu i nie chcesz krzywdzić ludzi, nawet jeśli inni tego nie rozumieją. I bez względu na to, w jakiej jesteś sytuacji, będziesz w stanie znaleźć rozwiązanie, które przyniesie korzyści nie tylko tobie, ale także ludziom wokół ciebie, co może wydawać się zaskakujące dla wielu ludzi, ponieważ nie zawsze zdają sobie sprawę z głębi twojej troskliwej natury.

Główne zdjęcie: google.com