Wabi się Nori i nikt nie jest w stanie spojrzeć mu w oczy i się nie zdziwić. Ponieważ z ciała małego puszystego pieska patrzy na ciebie ... człowiek? A kiedy Nori się uśmiecha, wrażliwe osoby całkowicie mdleją, podczas gdy inni wzywają służbę ratunku magicznego, aby uwolnić biednego człowieka z ciała psa!

To jest Nori. On jest psem.

Nori mieszka w Seattle ze swoją właścicielką Tiffany i jej chłopakiem Kevinem. Jest krzyżówką owczarka australijskiego i pudla, dlatego ma tak niezwykły wygląd. Ale skąd Nori ma tak niezwykłe oczy, a tym bardziej nawyk uśmiechania się, prawie jak człowiek, nikt nie wie. Tak, potwierdzono, jest to pies i zachowuje się głównie jak pies. Ale oczy...

foto: storyfox.ru

Kiedy Nori był szczeniakiem, nie dało się z nim spacerować, ponieważ wszyscy zadręczali właścicieli pytaniami. Teraz, gdy pokrył się sierścią, jest łatwiej. Ale mimo wszystko, od czasu do czasu ktoś zapyta „dlaczego Pański pies tak na mnie patrzy?”. A Nori po prostu chce się bawić, jest aktywnym i nieszkodliwym pieskiem.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Oczywiście Nori ma własne konta w sieciach społecznościowych, do których stale przybywają nowi subskrybenci. Proszą o zabranie psa na strzyżenie - mimo wszystko czasami trzeba podciąć sierść i można celowo stworzyć bardziej „ludzki” wizerunek. Tiffany jest przeciwko temu. Cechy naturalne to jedno, a coś innego — specjalnie drwić nad zwierzęciem dla zabawy. Nie, dziękuje!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru