Wszyscy rodzice zgodzą się, iż dzieciaki czasem mają ataki złości. Często staje się to, kiedy nie dostają oni tego, co pragną dostać. Sprawia to, że stają sie niezwykle uparte. Tak samo bywa jeżeli chodzi o zwierzęta. Dzisiaj przedstawimy wam słodkiego buldoga angielskiego Bentley. Ma on tylko 8 tygodni, lecz nie oznacza to, że nie pokazuje on już swych emocji. Bentley to szczęśliwy szczeniak. Jego rodzina traktuje go jak własne dziecko.

Pomimo tego, że jest jeszcze bardzo młody, lubi on miec własne zdanie i nie cieszy się, gdy ktoś mu czegos odmawia. Kiedy jego właścicielka powiedziała mu, że nie może wejść na tapczan, pies strasznie się rozgniewał. Jego właścicielka postanowiła nagrać jego zabawny napad złości i opublikować go w internecie. Filmik został już obejrzany ponad 20 000 000 razy.

„Bentley jest bardzo śmieszny. Czasem przybiera postac małego i uroczego dzidziusia. Robi wszystko, by postawić na swoim. Gdy ma odmiennie zdanie niz ja, wyraźnie to okazuje.” – mówi właścicielka.

Ludzie na całym świecie płakali ze śmiechu gdy obejrzeli to nagranie i nie ma się co dziwić.

„Bentley zachowuje sie troche jak mój malutki synek. Oboje zachowują się tak samo, gdy ktos im na coś nie pozwala.” – napisała internautka.

„Ten piesek sprawił, że poczułem się lepiej. Zuepłnie jakby był małym dzieckiem. Słodki oraz zadziorny.” – napisał inny internauta.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: YouTube