Minęło mało czasu od kiedy rodzice stworzyli nową pociechę. W trakcie kiedy niepokoiło ich to, iż pierwszy dzidziuś źle zareaguje na nową postać, zgarniającą całą ich uwagę., stało się coś całkowicie innego. braciszek był tak bardzo podekscytowany siostrą!Poczuł to w momencie, w którym tatuś i mamusia położyli ją na jego kolanach.

Niedawno przystanęli w hallu, aby posłuchać, jak nuci „You Are So Beautiful”. Byli już pewni w 100 procentach, iż nie ma się czym zamartwiać.

Wprawdzie większość z nas myśli, iż „You Are So Beautiful” to jeden z miliona utworów o miłości, prawda wygląda zupełnie inaczej. Współpracownicy Billy Preston oraz Bruce Fisher, stworzyli utwór aby uhonorować mamę tego pierwszego. Była ona aktorką oraz przewodnikiem jego życia.

Gdy zatem dowiedział się, iż pewien z jego muzyków używa tego utworu w trakcie występu, aby rozkochać w sobie niewiasty, był on bardzo zły. Bezzwłocznie wykonał telefon. Joe Cocker stworzył wolniejszą odmianę tejże piosenki (wersję, która jest nam dobrze znana) tego samego roku. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych piosenek w historii muzyki.

Utwór ma w sobie wiele emocji oraz przepiękną melodię, toteż rodzice zawsze nucili ją w domu. Po usłyszeniu go kilka razy, malutki braciszek postanowił zaśpiewać go swojej uroczej siostrzyczce. Rodzicielka przyglądała się z otwartą buzią, jak jej synek obejmował siostrzyczkę we własnych ramionach, subtelnie ją kołysząc do przodu i do tyłu, i śpiewając jej „You Are So Beautiful”.

Tego momentu nie zapomni przez resztę życia.


Source: youtube.com