Te znaki zodiaku są bardzo ekspresyjne - zawsze wyrażają swoje uczucia i emocje, co czasami może denerwować innych. Narzekają na wiele rzeczy, wylewają żale i są zbyt wrażliwe. Oto te znaki:

Ryby

Znaki wodne są to najbardziej wrażliwe znaki zodiaku. Są miłe i współczujące; pomagają innym. Zbyt szczegółowo analizują wszystko. Tworzą scenariusze, które tak naprawdę nie istnieją. Są bardzo emocjonalne i roztkliwiają się nad drobiazgami. Bardzo cierpią, szczególnie z powodu ludzkich działań i relacji z płcią przeciwną lub przyjaciółmi. Skarżą się i potrzebują kogoś, kto ich uspokoi.

Waga

Ludzie urodzeni w tym czasie są bardzo emocjonalni. Szukają równowagi i harmonii, a kiedy jej nie ma, denerwują się i nie bardzo wiedzą co robić. Chcą żyć w spokoju, bez agresji, sporów i zniewag. Często martwią się o innych. Najpierw gromadzą wszystkie uczucia w sobie, ale potem kiedy wybuchają, wylewają wszystko co w nich się nagromadziło.

Bliźnięta

Bliźniaki mają dwie twarze. Są to emocjonalne, zabawne znaki zodiaku, gotowe na przygodę w każdym momencie. Kiedy są w złym humorze, nie pokazują tego, nie chcą, aby nikt o tym wiedział. Jeśli są smutni, tylko rodzina jest w stanie ich zrozumieć.

Główne zdjęcie: google.com