Ludzkie dusze mają dwie strony - anioła i demona. Wszystkie odwiedzają planetę, aby zrównoważyć dobre i złe intencje. Demoniczne dusze pomagają ludziom walczyć z trudnościami, pokonywać smutki i znosić straty. Anielskie dusze uczą miłości i dobra. I każdy chciałby mieć anielską duszę, aby zrobić świat dobrym i życzliwym. Ale nie wszyscy ludzie są właścicielami takiej duszy; są tylko niektórzy wybrani.

Astrologowie określają zależność charakteru danej osoby od ciał niebieskich i to, jaką duszę będzie miała konkretna osoba. Jest tylko 3 przedstawicieli zodiaku z duszą dobrego Anioła.

Waga

Znak ten posiada najbardziej anielsko czystą duszę. Zwykle rozumieją i traktują problemy innych ludzi jak własne. W życiu spotka ich wiele wzlotów i upadków, ale zawsze zrozumieją ludzki smutek i zaoferują swoją pomoc. A jeśli potrzebne jest ich zaangażowanie, porzucą swoje sprawy i ustatkowany tryb życie, jeśli zostaną o to poproszeni. Robią to bezinteresownie, czasem nawet dla nieznajomych. Ich zdolność do szybkiego rozumienia sytuacji nie budzi żadnych wątpliwości, dlatego stawiają dobro ludzi ponad wszystko.

Przedstawiciele tego znaku obdarzeni są również subtelnym wyczuciem piękna. Ich zdolność zauważania piękna tam, gdzie nikt go nie widzi, czyni je wyjątkowymi. Ponadto potrafią tworzyć piękno i wprowadzać w nim harmonię. Wiedzą, jak stworzyć szczery nastrój i leczyć złamane serca, budząc w nich wiarę w lepsze czasy. Wagi są właścicielami prawdziwej anielskiej cierpliwości, a ich bliscy mają szczęście, że są z nimi. Starają się zawsze być zrównoważeni i spokojni, więc bardzo trudno jest wyprowadzić ich z komfortu emocjonalnego.

Wodnik

Są obdarzeni mądrością i spokojem. Mają naprawdę wielkie serce, którego nikt nie ma. W nim zawsze jest miejsce na radość i ból. Można je słusznie uznać za uzdrowicieli ludzkich dusz, dlatego częściej niż inni prowadzą działalność charytatywną i walczą o prawa człowieka. I wszystkie te dobre intencje stają się powodem, dla którego nie mają czasu na stworzenie własnej rodziny. Ale nie mają czasu na własne życie, ponieważ stale starają się kogoś uratować lub pomóc. Ale nawet jeśli nie będą musieli kogoś ratować, to i tak znajdą tych, którzy będą potrzebować pomocy. A przedstawiciele tego znaku zrobią to z ogromną przyjemnością.

Tak mocno się poświęcają, że wydaje się, że ich wytrzymałość jest na granicy i wkrótce się poddadzą. Ale to wrażenie jest mylące. Ich zapas energii witalnej jest tak wielki, że będą potrzebowali tylko chwilę, aby ją odnowić, i znów są gotowi pomóc. Są też obdarzeni nie tylko mądrością, ale także wielką intuicją. Mogą subtelnie wyczuć, po której stronie znajduje się ścieżka do sukcesu i gdzie jest róg, za którym należy skręcić, aby uniknąć kłopotów. I patrzą na wszystkie trudności z filozoficznego punktu widzenia, co daje im możliwość ochrony zdrowia i nie marnowania energii. Tak mądre i racjonalne osoby przyciągają ludzi i są proszone o radę.

Ryby

Ich zdolności intuicyjne mają szeroki zakres. Są w stanie posiadać tajną wiedzę i zobaczyć, co jest niedostępne dla innych. Są swietnymi jasnowidzami lub wróżbitami. Leczą ludzkie dusze, prowadzą je właściwą ścieżką i popychają w kierunku słusznej decyzji. Są także doskonałymi przewodnikami do głębi własnej duszy, pomagając ludziom znaleźć sens życia i zrozumieć ich prawdziwy cel. Dla niektórych osób ryby są prawdziwymi aniołami stróżami.

Są wspaniałymi twórcami wszystkiego, co wykwintne i prawdziwe. Używają intuicji tak mistrzowsko, że pomaga im tworzyć boskie arcydzieła, wydobywając wspaniałe pomysły z samej duszy. I co by nie zaczęli tworzyć, wszystko wychodzi idealne. Wszystko to wymaga dużo siły i energii, chociaż ich zasoby nie są nieograniczone. Ale nadal mają zdolność szybkiej regeneracji. Robią to na poziomie podświadomości, odłączając się od świata zewnętrznego i uruchamiając się ponownie w nowy sposób.

Główne zdjęcie: storyfox.ru