Pełen wdzięku i zabawny!

Koty od dawna podbijają Internet. Jest więcej filmów z tymi puszystymi zwierzętami domowymi niż z innymi zwierzętami. I każdego dnia jest ich coraz więcej. Jednak internauci nie przestają podziwiać tych pełnych wdzięku i zabawnych zwierząt.

Amerykańska kotka o imieniu Romka zasłynęła dzięki „końskiemu chodowi”, który udało się nakręcić na wideo. Film pojawił się na platformie społecznościowej Reddit oraz na grupie The Cute Plug na Twitterze i zebrał dziesiątki tysięcy wyświetleń i polubień.

Ktoś zażartował, że Romkę hodowały konie. Ją prawdopodobnie, podobnie jak Mowgli, rozłączono ze swoimi krewnymi. Wychowały ją niezłomne mustangi i perszerony. Od najmłodszych lat Romka czuła się jak koń, a nawet marzyła o pięknym siodle.

Source: youtube.com

Co prawda, że nie wszyscy zaakceptowali romantyczną wersję „kociego Mowgli’ego”. Niektórzy sugerują, że powód takiego spaceru nie jest zbyt zabawny. Kot może być chory.

„Kotka z zaburzeniem neurologicznym”, „Prawdopodobnie niedorozwój móżdżku”, sugerują niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych. Być może u kota móżdżek jest mniejszy lub słabo rozwinięty. Choroba ta charakteryzuje się osłabionym chodem, drżeniem głowy i zaburzoną koordynacją ruchów.

Główne zdjęcie: storyfox.ru