Pierwszymi szczęśliwcami są Skropiony. Jeśli ich życie nie składa się tak, jak powinno, to nie ma czym się martwić. Los przygotowuje ich do lepszej zmiany. Jednak, aby to nastąpiło, Skorpiony powinny żyć teraźniejszością. Potrzebne będzie tutaj jedno — zostawienie przeszłości daleko w tyle. Tylko wtedy, zostawiając za sobą wszystkie żale i zmartwienia, Skorpiony będą mogły rozpocząć życie w nowej rzeczywistości, gdzie rzeczy, na które tak długo czekali, są w końcu dostępne.

Rok 2020 przyniesie wiele nieoczekiwanych punktów zwrotnych dla 6 kolejnych znaków zodiaku. Szczególnie szczęśliwe są ryby, koziorożce i panny - w ich życiu nastąpią zmiany, których się nie spodziewali. Będzie to również dobry rok dla strzelców, wag i raków. Dla wszystkich 6 znaków zodiaku astrologowie obiecują – kto nie miał nic, dostanie wszystko.

Baran powinien pamiętać, że wkrótce odczuje rezultat swoich działań. Dla nich nadszedł czas na sukces, jeśli przedtem Baran podjął właściwe kroki. Wynik, jak przewidują gwiazdy, przewyższy wszystko, nawet najśmielsze oczekiwania. Nawet jeśli wszystkie działania wydają się daremne, Baran musi kontynuować swoją drogę do celu z wrodzoną wytrwałością.

Bliźnięta powinny zwracać uwagę na znaki, które pokazuje im wszechświat. Sygnały odebrane na czas, podpowiedzą, jak w krótkim czasie uzyskać to, czego chcesz. Dlatego Bliźnięta nie muszą się denerwować, bo w najbliższej przyszłości czeka na nich lepsze życie.

Koziorożec, baran i strzelec mogą mieć w przyszłości drastyczną zmianę charakteru i wartości. To samo dotyczy Ryb. Krąg znajomych może się drastycznie zmienić. Te oznaki zodiaku prawdopodobnie rozstaną się z wieloma przyjaciółmi, ponieważ komunikacja nie będzie interesująca. Jednak nie zdenerwuje to przedstawicieli tych znaków, wręcz przeciwnie, znajdą w zamian naprawdę dobrych ludzi.

Lwy również czekają zmiany i wcale nie będą musieli na nie długo czekać. Jednak Wodnik i Waga nie powinny zapominać o prostej prawdzie - każdy krok, który podejmują, prowadzi do czegoś lepszego. Nawet jeśli teraz wydaje się, że życie nie idzie po waszej myśli, a problemy są zastępowane przez nowe problemy, nie rozpaczajcie. Gwiazdy przygotowują przedstawicieli tych znaków na przyszłe niespodzianki, które mile zaskoczą.

Na Koziorożca i Bliźnięta będą miały również wpływ pozytywne tendencje gwiazd. To, co dzieje się teraz w życiu, może wydawać się ślepym zaułkiem. Jednak wcale nim nie jest. W ścianie znajdują się drzwi, które po ich otwarciu rozpoczną nowe życie, zapominając o trudnych czasach.

Szczególnie uda się Pannom. Już teraz są tam, gdzie powinny być. I nie muszą długo czekać na nowe, dobre niespodzianki. Są już na dobrej drodze życia. Błędy z przeszłości i wyciągnięte z nich wnioski pomogą utrzymać się na tej drodze, nie odwracając się od niej. Najważniejsze jest to, że na tej drodze pannom pomogą inni ludzie.

Byki i Lwy mogą śmiało wkroczyć w przyszłość, nie oglądając się za siebie. Wszystkie problemy i frustracje są w przeszłości i nigdy nie wrócą. Ludzie, którzy są potrzebni tym znakom zodiaku w życiu, na pewno wkrótce się w nim pojawią, a ci toksyczni sami odejdą.

Główne zdjęcie: google.com