Kiedy pojawiła się mała Isabella, spojrzała na lekarzy z takim wyrazem twarzy, że poczuli się nieswojo. Zaledwie kilka minut po urodzeniu dziewczynka stała się prawdziwą gwiazdą. Fotograf z powodzeniem uchwycił ten poważny, a jednocześnie surowy wyraz twarzy. To zdjęcie zmieniło się w prawdziwego „mema”.

foto: laykni.com

Pierwsze zdjęcie dziecka wyraźnie pokazuje, jak „bardzo się cieszy” z powodu swego przyjścia na ten świat. W Internecie natychmiast rozpoczęły się aktywne dyskusje na temat tego zdjęcia. Jeden z użytkowników sieci nawet żartobliwie zasugerował, że ​​dziecko już było na tym świecie i rozumie, że w brzuchu matki jest znacznie lepiej niż na zewnątrz.

foto: laykni.com

Dziewczynka otrzymała imę Isabella Pereira de Jesus. Urodziła się przed Walentynkami – 13 lutego 2020 r. W Rio de Janeiro. Dziecko dopiero rozpoczęło swoją życiową podróż, a już stało się już znane na całym świecie.

foto: laykni.com

To słynne ujęcie zostało uchwycone przez fotografa Rodrigo Kunstmanna. Jak mówi mężczyzna, zaraz po urodzeniu dziewczynka nie wydała żadnego dźwięku, po prostu badała wszystkich swoim wzrokiem. A kiedy już wystarczająco przestudiowała otaczający świat i jej pępowina została przecięta, wybuchła płaczem.

foto: laykni.com

Rodzice są bardzo zaskoczeni, ale jednocześnie zadowoleni z popularności swojej córki. Według Diany – mamy małej Isabelli – dziewczynka często marszczy czoło, gdy przychodzi czas na zmianę pieluch lub jedzenie. Wygląda na to, że powaga jest znakiem firmowym tego dziecka.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com