Nasz dzisiejszy bohater zawsze marzył o psie, a w końcu jego marzenie się spełniło. Pies znajomych właśnie urodził szczenięta, a mężczyzna poszedł wybrać własnego pupila.

Jego znajomi przekonywali, że Husky nie urośnie duży, ponieważ jego rodzice nie byli czystej rasy. Ten pies ma na imię Jim. Był bardzo aktywny i miał wielki apetyt. Tak ogromny, że musiał iść do specjalisty, który dostosował mu dietę.

Właścicielowi Jima często mówiono, że pies jest naprawdę spory. Jednak wydawało mu się, że zwierzę ma całkiem normalny rozmiar. Dokładnie do czasu, aż wyjechał w podróż służbową.

foto: storyfox.ru

Kiedy wrócił, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Spotkał go puszysty olbrzym, który prawie go powalił. W tym samym czasie jego krewni, którzy cały czas obserwowali zwierzaka, karmili go zgodnie z zaleceniem lekarza.

Mężczyzna był trochę zaniepokojony, bo bał się, że Jim może zachorować i przybrać na wadze. Jednak jego wizyta u weterynarza wszystko wyjaśniła: pies jest zdrowy, nie ma nadwagi i czuje się dobrze. A u husky to normalne.

foto: storyfox.ru

Oczywiście hodowcy obawiali się, że takie duże psy nie będą cieszyć się taką popularnością, jak małe, więc mocno przekonywali o ich skromnym rozmiarze.

Główne zdjęcie: storyfox.ru