Intuicja Ryb jest jedną z ich głównych zalet. Procesy mentalne zachodzące w głowie oparte są na intuicji, która rzadko zawodzi tych przedstawicieli Wodnego znaku.

Za słowami i gestami rozmówcy widzą jego prawdziwe intencje - jak wariograf, oddzielają prawdę od kłamstwa. Ryby nie potrafią wyraźnie określić dlaczego nie lubią ludzi.

W końcu bliscy wiedzą o ich talencie i zawsze zwracają się do Ryby po radę.

Dlatego powinniście być ostrożni w komunikacji z nimi, bez hipokryzji i kłamstw, aby nie trafić na czarną listę mistrzów w rozpoznawaniu kłamstw.

Kontakt z Wodnikiem jest interesujący i ciekawy – jest on bardzo przyjemny w kontaktach. Podczas rozmowy z nim zrelaksujesz się i w ciągu kilku minut będziesz chciał odsłonić przed nim swoją duszę.

Wodnik nie pozwoli nikomu się nudzić. Jeśli w jego ekipie jest dużo osób, będzie mógł zabawiać wszystkich. Jego obecność jest nieuchwytna jak wiatr, ale subtelnie odczuwa nastrój innych.

Pod maską „swojaka” kryje się wszechstronnie rozwinięta osobowość, której inteligencja pozwala przewidzieć bieg wydarzeń o kilka kroków do przodu.

Wodnik rozpoznaje fałsz i umiejętnie zmienia relacje w taki sposób, w jaki sam potrzebuje.

W konfrontacjach z Baranem wszystko jest oczywiste - jasne, bez niedomówień. Od innych oczekuje bezpośredniości i uczciwości.

Udawanie i przekręcanie faktów nie ma sensu w kontaktach z Baranem – nie toleruje on takiego zachowanie. Jest w stanie „zgasić” człowieka, który próbuje kręcić.

Zdolności analityczne pomagają mu naszkicować portret psychologiczny rozmówcy w ciągu kilku minut i wybrać odpowiednią taktykę interakcji.

Łatwo będzie ci z nim porozmawiać jeżeli zaakceptujesz jego warunki gry. Krótko opisz czego oczekujesz, a możesz spokojnie liczyć na szacunek Barana.

On da z siebie wszystko i znajdzie sposób, aby ci pomóc.

Światopogląd Raka różni się od innych tym, że wątpi on we wszystko. Działania i zamiary innych ludzi są dla niego oczywiste, ale uważa to na nieetyczne żeby „ukarać” złego człowieka.

Rak spróbuje to robić taktownie, bezboleśnie. W rezultacie będzie cierpieć z powodu własnego poczucia winy. Kiedy kielich jego cierpliwości przepełni się, popadnie w depresję z powodu tego, że życie jest tak skomplikowane.

Musi osiągnąć harmonię z tymi, z którymi jest w stałym kontakcie. Nawet w czasie kłótni Rak żałuje nieporozumienia i pierwszy próbuje się pogodzić.

Nie jest to oznaką słabości, ale jedynie znakiem tego, że nie może on znieść wrogiego stosunku do swojej osoby.

System wartości Panny jest bardzo osobliwy. Patrzy na wydarzenia przez pryzmat swojej krytyki. Panna kwestionuje informacje od osoby, nawet jeśli zna jej tajemnice.

Panny są w stanie dwukrotnie sprawdzić innych, aby się uspokoić. Lubią kontrolować przebieg wydarzeń, korygować i doradzać jak należy cokolwiek zrobić.

Niewiele osób jest w stanie wytrzymać takie zachowanie, zwłaszcza że wnikliwe Panny nie dają wiele miejsca na manewr ludziom, którzy potrafią oszukiwać innych ze względu na ich ambitne plany.

Znaki Ziemne z natury są perfekcjonistami i zauważają najdrobniejsze wady u innych. Jeżeli ją okłamiesz, twój autorytet w ich oczach jest stracony na zawsze.

Główne zdjęcie: google.com