W 2009 roku Nadia Suleman urodziła ośmioraczki, mimo że miała już szóstkę dzieci. Wszystkie dzieci urodziły się dzięki procedurze in vitro. Było to bardzo niebezpieczne dla zdrowia samej matki, ale wszystko poszło dobrze.

Dzisiaj opowiemy o losie Nadii Suleman, która wychowuje 14 dzieci.

foto: laykni.com

Mając już sześcioro dzieci, kobieta chciała dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa. Postanowiła urodzić największą liczbę dzieci jednocześnie. Jej mąż, dowiedziawszy się, że kobieta zaszła w ciążę za pomocą in vitro z dużą liczbą dzieci, zostawił ją wywołując skandal.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Niewątpliwie narodziny ośmiu dzieci wywołały sensacje w Ameryce, ale Nadia nigdy nie dostała się do Księgi Rekordów Guinnessa, ponieważ wkrótce w Indiach kobieta urodziła 11 dzieci naraz.

foto: laykni.com

Teraz kobieta sama wychowuje potomstwo i przyznaje, że nie jest to łatwo poradzić sobie z tak wielką hordą dzieciaków. Miesięcznie wydaje około 5 tysięcy dolarów na całą rodzinę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W Internecie Nadia ma wielu fanów, którzy ją podziwiają i wspierają, ale są też hejterzy. Ci ostatni ciągle przypominają burzliwą młodość kobiety. Na dzień dzisiejszy Suleman pozostawiła za sobą „dzikie” życie i całkowicie poświęciła się dzieciom.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ośmioraczki są już dorośli i starają się pomóc mamie we wszystkim. Ogólnie rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą. Kiedy mama musi się zrelaksować preferuje siłownie, łącząc przyjemne z pożytecznym.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com