Pomimo faktu, że w kraju szaleje kryzys, życie toczy się na amerykańskim odludziu i jest to życie prawdziwe - nowe i jasne. Mieszkanka Irvingtonu w Alabamie Shaya Pryor zauważyła szarego bezdomnego kota na swoim podwórku. Dała jej trochę jedzenia i zauważyła, jak czułe jest to zwierzę. I wtedy wyszło na jaw coś innego, co sprawiło, że Shayu podjęła szybkie działąnia.

Taka piękność weszła na podwórze i poprosiła o jedzenie

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że kotka jest karmiąca! I rozpaczliwie potrzebowała jedzenia, aby mieć mleko. Oczywiście Shaya dobrze ją nakarmiła, ale rozumiała, że były to półśrodki. Zaczęła rozmawiać z kotką, zachęcając ją do zaufania i przeprowadzenia kociąt. Kobieta obiecała się nimi zająć, a nawet pokazała pudełko szmat, które można użyć jako leże. I zadziałało - kotka jej uwierzyła!

Dwa dni później szara piękność powróciła z puszystymi grudkami!

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

A najbardziej odważny, wyciągając ogon, nawet podszedł do wyciągniętej ręki!

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Shaya, zgodnie z obietnicą, zaopiekował się wszystkimi kociętami. Każda z nich została przebadana przez weterynarza, poddana leczeniu i już znalazła przyszłe rodziny, do których kocięta pójdą, gdy dorosną. Shaya postanowiła zatrzymać kotkę i dwa kocięta. Z powodu koronawirusa straciła pracę w biurze i będzie teraz uprawiać ogrodnictwo, co oznacza, że potrzebuje pułapek na myszy, aby strzec przyszłej uprawy. Uratowane kocięta doskonale poradzą sobie z tym zadaniem!

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru