Ile jest bezdomnych psów na świecie? Oczywiście ci, którzy tworzą schroniska, robią bardzo dobry uczynek. Niestety często zwierzęta są tam bardzo smutne, ponieważ brakuje im miłości i uczucia. Ta historia opowiada o psie, który nie siedział bezczynnie, czekając, aż ktoś go zaadoptuje i ze wszystkich sił starał się zwrócić na siebie uwagę ludzi, aby znaleźć nowy dom.

foto: storyfox.ru

Poznaj Raya. Mieszkał w schronisku ponad rok i przez ten czas nie przegapił ani jednego gościa, z którym by się nie przywitał. Wyciągnął do wszystkich łapę, a w odpowiedzi ludzie go głaskali. Wytrwałość tego psa została nagrodzona i pewnego dnia poznał swojego nowego właściciela.

foto: storyfox.ru

Pewnego razu człowiek imieniem Jerome przechodził obok zagrody, pies jak zwykle wyciągnął łapę i spojrzał smutnymi oczami w oczy mężczyzny. Jerome zdał sobie sprawę, że nie może wrócić do domu bez Raya.

foto: storyfox.ru

Teraz są najlepszymi przyjaciółmi, a pies jest prawdziwym członkiem rodziny. Mężczyzna nie rozumie, jak w ogóle można było przejść obojętnie obok tego psa?

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru