Ludzie urodzeni pod tymi znakami zodiaku mają naprawdę potężną siłę charakteru, a także odznaczają się większymy pokładami siły woli. To oni najczęściej stają się wybitnymi liderami, które pociągają ludzi za sobą.

Najbardziej wytrwali znaki zodiaku

Na początek porozmawiajmy o tych znakach zodiaku, którzy są uważane za najbardziej wraźliwe.

Rak, Ryby, Waga oraz Lew – to są znaki zodiaku, którym bardzo trudno zaakceptować różnego rodzaju niepowodzenia. Są tak delikatne i wrażliwe, że łatwo się załamują. Ale jednocześnie fortuna często uśmiecha się do tych ludzi, dlatego nie jakby znajdują pod ochroną. Osoby spod tych znaków zodiaku możemy nazwać „szczęściarzami”.

W środku” rankingu znajdują się następujące znaki zodiaku:

Baran. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo wytrwali i zawsze im się wszystko udaje. Jednak zdrada bardzo bliskiej osoby może mocno wyprowadzić ich z równowagi.

Byk, podobnie jak Baran, jest odporny na wszystkie przeciwności losu. Jednak bardzo trudno przeżywają niepowodzenia, które stają się zupełnie nieoczekiwanie i bardzo nagle. Osoby spod tych znaków zodiaku bardzo nie lubią zmian, nawet jeśli są one pozytywne.

Bliźniacy dość spokojnie znoszą przeciwności losu. Czasami nawet zbyt spokojnie, z pewnym opanowaniem. Mogą się załamać jedynie wtedy, gdy sami na to się zgodzą. Jednak szybko im przechodzi oraz szybko wracają do normy.

Jednak najbardziej wytrwali znaki zodiaku są następujące:

Panna i Koziorożec pod wpływem totemu. Ci ludzie, niejakby wyrzeźbieni z kamienia, bowiem setki razy spadają, jednak możemy być pewni, że po chwili wstaną i pójdą dalej. Są wierni swoim przekonaniom, więc idą do celu, nawet jeśli ta podróż będzie dla nich trwała pół życia.

Wodnik. Chyba dziwne, że znajduje się tutaj. W przeciwieństwie do wytrwałości znaków zodiaku, którzy znajdują się powyżej, wodnik nie jest tak mocny w duchu, ale raczej elastyczny. Jest jak młode drzewo podczas burzy – ugina się, ale wytrzymuje porywy wiatru. Być może dlatego, że nie bierze tego wszystkiego do serca, lecz próbuje odzyskać równowagę, aby dobrze przetrwać czas próby lub kryzysu. Wodnik często przechodzi przez trudne momenty w swoim życiu.

Skorpiony (zwykle mężczyźni) są podobni do ptaka Feniksa, który za każdym razem powstaje z popiołów. Odradza się, bez względu na fakt, że wiele razy musi się spalać i cierpieć. Ci ludzie są bardzo wrażliwe na zło, które przychodzi z zewnątrz, jednak nigdy nie pochylają przed nim swojej głowy.

Główne zdjęcie: google.com