Właścicielki cienkich włosów wiedzą, jak bardzo trudno jest wybrać piękną fryzurę. Powinna nadawać objętość, łatwo dopasowywać się i wyglądać na zadbaną. Na cienkich włosach trudno uzyskać ten efekt! Cienkie włosy wymagają stałej pielęgnacji, po ułożeniu słabo zachowują swój kształt, włosy trzeba układać codziennie.

Warto pamiętać, że kobietom o cienkich włosach pasują tylko kilka opcji strzyżenia: bob, proste włosy do ramion i bardzo krótkie fryzury „chłopięce”. Najważniejsze jest to, żeby fryzjer wybrał odpowiedni kształt i utworzył strukturalną fryzurę.

Bohaterka tej historii posiada bardzo cienkie włosy. Zwróciła się do salonu, żeby dobrać fryzurę. Pani przez długi czas chodziła z bobem, ale ta fryzura nie utrzymywała objętości i postarzała klientkę. Fryzjer zasugerował, aby kobieta radykalnie zmieniła swój wizerunek i zrobiła stylową fryzurę na krótkich włosach.

foto: laykni.com

Włosy scięto i wykonano asymetryczne cięcie strukturalne pixie-bob.

foto: laykni.com

Piękna asymetryczna grzywka dodaje objętości i tworzą żywy obraz. Wyszło stylowo i jaskrawo!

foto: laykni.com

Włosy klientki zafarbowano na naturalny odcień pszenicy, usuwając żółty odcień. Pszenica to naturalny, szlachetny odcień „zimnego złota”, który uczynił jej właścicielkę bardziej kobiecą i stylową.

foto: laykni.com

Ten odcień włosów wygląda na „drogi”, jest idealny dla osób naśladujących trendy modowe i kobiet biznesu.

foto: laykni.com

Stylista wykonał fryzurę, którą łatwo ułożyć w domu. Jest świetna dla krótkich kręconych włosów i jeśli potargasz je trochę podczas suszenia, za każdym razem zyskujesz objętościową i stylową stylizację.

foto: laykni.com

Klientka się zmieniła! Teraz wygląda młodziej, stylowa stylizacja i modny kolor sprawiły, że jej cera stała się delikatniejsza.

foto: laykni.com

Niesamowity wynik!

Główne zdjęcie: laykni.com