Lekka ręka jest oznaką powodzenia. To powiedzenie odnosi się do wszystkich sfer życia, mimo że pierwotnie wyrażenie pochodzi od odnoszących sukcesy graczy.

I każdy marzy o zostaniu właścicielem tak szczęśliwej ręki. Przecież pieniądze zawsze do niej „przyklejają się”, sadzone rośliny rosną szybciej i na egzaminie trafia potrzebne pytanie. Jak znaleźć i rozpoznać takich szczęśliwców z lekką ręką? Możesz spróbować je znaleźć, ale zajmie to dużo czasu. Najlepszym sposobem jest zwrócenie się ku astrologii i zidentyfikowanie właścicieli szczęśliwej ręki wśród znaków zodiaku.

Baran

Przedstawiciele znaku powinni podziękować niebu za to, że stali się właścicielami nie lekkiej, ale złotej ręki. I czegokolwiek ona nie dotknie, wszystko ma szczęśliwą passę. I nawet to, co było skazane na porażkę, w ich rękach uzyskuje drugie życie . Porównanie jest przenośne, ale akcja jest istotna. Wśród znaku są ludzie, którzy są dobrymi lekarzami, masażystami i innymi specjalistami medycznymi. A tam, gdzie potrzebna jest praca ręczna, ich pomoc jest niezbędna. Reprezentanci tego znaku wykorzystują swoją energię do dobrych uczynków. Jeśli chodzi o leczenie pacjentów, ich ręce czynią prawdziwe cuda.

Ale wśród znaku są ludzie z ciężką ręką. To zależy od dynamiki samej osoby i jej chęci zrobienia czegokolwiek. Wierzą, że im szybciej wykonają pracę, tym szybciej zaczną cieszyć się z wyników swojej pracy. Warto jednak pamiętać, że bez względu na to, jakim szczęściarzem jest dana osoba, należy jej okazywać należny szacunek. A jeśli znak będzie traktować swój dar jako zwykłą rzecz, wtedy ich „lekkie” ręce przestaną być im posłuszne. A w przyszłości Baran zacznie obwiniać za ten problem wszystkich, ale nie siebie. Aby ich ręce były stale posłuszne, muszą czynić dobre uczynki nie tylko dla siebie, ale także dla otaczających ich osób.

Bliźnięta

Ten znak jest obdarzony ogromną energią. Ale lekkość ręki zależy od ich indywidualnych cech. Niebo przedstawicieli tego znaku wynagrodziło ogromnym zapasem potencjału, dzięki czemu osoby te mogą z łatwością rozwiązać wszystkie ważne zadania o dużej złożoności. Dotknięciem dłoni mogą łagodzić ból, stres i minimalizować stres emocjonalny. W ich rękach jest ogromna moc, ale nie zawsze wiedzą, jak się z nią zachowywać. W tym celu muszą zrozumieć pewną naukę, aby czynić dobro własnymi rękami, a nie przekazywać swojej niszczycielskiej mocy.

Jeśli chodzi o stosunek do roślin, to ich ręce nie zawsze potrafią się z nimi „współpracować”. A jeśli znak może z łatwością złagodzić ból głowy, to rośliny po dotknięciu zaczną więdnąć lub nasiona przestaną kiełkować. W ich rękach również szybko zwiędnie prosty bukiet świeżych kwiatów. Biorąc pod uwagę specyfikę jego „manualnej” energii, znaki muszą wybrać zawód oparty na uzdrawianiu.

Strzelec

Od urodzenia jest w nich osadzony duch awanturnictwa. Przedstawiciele tego znaku są tak lekkomyślni i urzekający, że nieustannie tęsknią za nowymi doświadczeniami. A ludzie zawsze ich otaczają. Niektórzy ludzie są przez nich naładowani ekscytacją, podczas gdy inni uzyskują pozytywne nastawienie. Znak ma tak wiele inspiracji, że może się nimi dzielić z każdym. Sami przedstawiciele tego zodiaku rzadko narzekają na życie. Za pomocą ich lekkich rąk dzieją się prawdziwe cuda nie tylko w ich życiu, ale także w tym, któremu chcieli pomóc. Ale ten warunek działa tylko wtedy, gdy dana osoba nie jest im obojętna.

Chociaż wszyscy mają słabości. Strzelce nie wyobrażają sobie życia bez pasji. Zawsze mają szczęście w grach hazardowych. Zaczynają tracić fart. Jeśli szczęśliwy traf zaczyna odchodzić, stają się słabsze. Uzależnienie od hazardu jest bardzo niebezpieczne dla Strzelców, ponieważ ryzykują utratą wszystkiego w zakładach hazardowych lub tam, gdzie muszą grać o wysokie stawki. Dlatego muszą oszczędzać siły i nie angażować się w różne przygody.

Koziorożec

O przedstawicielach tego znaku można powiedzieć, że są obdarzeni lekką i szczęśliwą ręką. W miejscu, w którym się pojawiają, zaczyna kipieć pozytywna energia. Znak ten można łatwo zabrać do miejsca, w którym szczególnie potrzebne jest szczęście. Mogą być dobrym talizmanem-opikunem. Kiedy zabierzesz Koziorożca w drogę, to dobrze wróży. Przyciągają szczęście dla siebie, ale tylko w minimalnej ilości. Zasadniczo ich energia ma na celu pomoc innym ludziom.

Każde przedsięwzięcie ten znak może uczynić sukcesem. Ale z takim potencjałem może być bezmiernie dumny z siebie. Chociaż często tego nie robią, ale w każdy możliwy sposób uświadamiają sobie swój talent i pomagają tym, którzy go potrzebują. Ale jeśli staną się aroganccy, szczęście opuści ich na długi czas i bardzo trudno będzie je zwrócić. Nie jest powszechne, że ulubieniec losu może łatwo przekształcić się w przegrywającego. Ale wiedzą, jak rozsądnie wykorzystywać swoją energię i nie wykorzystywać jej szkodliwie.

Główne zdjęcie: volkovysk.by