Ta historia miała miejsce w mieście Togliatti w 1996 roku. Wtedy w rodzinie Sinelnikov urodziła się córka Masza. Chociaż młodzi rodzice mieli trudności finansowe, byli bardzo szczęśliwi. Ponadto w domu panowała miłość i pełna harmonia.

foto: laykni.com

Z biegiem czasu Olga zdała sobie sprawę, że sama nie może sobie poradzić, ponieważ jej mąż był w pracy przez cały dzień. Wtedy zaprosiła swoją matkę. Jednego razu, wysyłając babcię z wnuczka na spacer, Olga poprosiła ją, aby poszła do sklepu po produkty.

foto: laykni.com

Po dotarciu do sklepu kobieta zostawiła wózek z dzieckiem przy wejściu, a ona sama weszła do budynku tylko na kilka minut. Kiedy wróciła, wózek z dzieckiem zniknął.

Rodzina Sinelnikow natychmiast złożyła wniosek na policję, dzięki znajomościom ich ojca zostały zaangażowane najlepsze środki operacyjne. Ponadto zdesperowana matka chodziła i pytała przechodniów, rozkleiła ogłoszenia i zaoferowała nagrodę za wszelkie informacje.

foto: laykni.com

Po pewnym czasie agenci zdołali znaleźć się na tropie sprawców, znaleźli nawet wózek, ale Maszy w nim nie było. Poszukiwania nie przyniosły żadnych wyników.

Mijały lata, Olga cierpiała i każdego dnia płakała za swoją córką. Z czasem ból zaczął nieco ustępować, kobieta urodziła dwoje kolejnych dzieci, ale ani przez minutę nie zapomniała o Masze.

Kilka lat temu Olga zwróciła się do programu „Czekaj na mnie” i opowiedziała swoją historię. Obiecali jej pomóc. Po jakimś czasie skontaktowali się z nią i powiedzieli, że są jakieś informacje. Wolontariuszom udało się znaleźć kobietę, która powiedziała, że jej daleka krewna przed opuszczeniem tego swiatu przyznała się, że zabrała czyjeś dziecko.

foto: laykni.com

Masza z kolei dorastała i już jako nastolatka zaczęła rozumieć, że nie jest podobna do swoich rodziców. Ukończyła szkołę średnią i rozpoczęła kształcenie pedagogiczne. Najciekawsze jest to, że Olga jest także nauczycielką, najwyraźniej chęć nauczania została przekazana od matki do córki.

foto: laykni.com

Znaleźli Maszę i zrobili test DNA, a on potwierdził pokrewieństwo matki i córki. Dziewczyna jest piękna, bardzo podobna do swojej matki i siostry. Teraz zaczęli się często spotykać, próbując nadrobić zaległości i cieszyć się każdą spędzoną razem minutą, bo teraz mają sobie tak wiele do powiedzenia...

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com