Świat jest okrutny. Zwłaszcza wobec tych, którzy nie potrafią o siebie zadbać. W Internecie jest wiele zdjęć i opowieści o zwierzętach porzuconych przez właścicieli. Opowiemy o jednym z nich.

foto: storyfox.ru

Na początku tego roku na YouTube pojawił się film, którego bohaterem był niepełnosprawny pies. Po prostu zostawili go na poboczu drogi. Co więcej, to niefortunne zwierzę zostało wyrzucone dwa razy w ciągu jednego dnia. Gdy zostawiono psa po raz pierwszy, zabrała go przechodząca wzdłuż ulicy kobieta. Jednak tego samego dnia kobieta postanowiła pozbyć się zwierzaka.

Wkrótce nieszczęsny pies trafił do pracowników organizacji charytatywnej. Tam zwierzę otrzymało imię Tintin. Po tym, jak historia tego psa rozeszła się w Internecie, dziesiątki osób zgłosiło się, aby go zaadoptować. Obrońcy praw zwierząt postanowili starannie wybrać nowego właściciela dla Tintina.

foto: storyfox.ru

Po komunikowaniu się z dużą liczbą kandydatów, wolontariusze jednak dokonali wyboru i Tintin znalazł nowych kochających właścicieli.

foto: storyfox.ru

Wreszcie zwierzak odnalazł swoje szczęście. Nowa rodzina bardzo go kocha, pomimo jego niepełnosprawności. Teraz ten pies ma swój własny dom.

foto: storyfox.ru

Jeśli chodzi o kobietę, która zostawiła Tintina na śmierć, to przeciwko niej teraz toczy się sprawa karna za okrucieństwo wobec zwierząt.

Główne zdjęcie: storyfox.ru