Być może słyszeliście historię, że dwadzieścia lat temu brzemienna kobieta z Iranu była pewna, że będzie miała jedno dziecko, a podczas porodu okazało się, że jest ich troje.

Rodzice najpierw byli zszokowani, ale później bardzo zadowoleni z takiej niespodzianki, chociaż ich wydatki potroiły się. Mimo wszystkich powstałych trudności, dziewczynki były wychowywane w atmosferze miłości i opieki. Bowiem każdemu dziecku rodzice poświęcali tyle uwagi, ile było mu potrzeba. Nikt nie cierpiał z tego powodu.

foto: laykni.com

Zgodnie z miejscową tradycją zaraz po osiągnięciu pełnoletności dziewczęta powinni wyjść za mąż i założyć własną rodzinę. Jednak siostry postanowiły postąpić inaczej. Aby uniknąć w przyszłości problemów, zdecydowali przenieść się do Londynu. Od strony rodziców siostry cieszyły się wsparciem. Ojciec i matka chętnie pomogli im w sprawie wynajmu mieszkania.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Elnaz, Golnaz i Tanaz, tak mają na imię trojaczki, bardzo chciały zawodowo pracować w branży mody, dlatego wybrały odpowiednią placówkę edukacyjną. Następnie utworzyli konto na portałach społecznościowych, w którym dzielą się modnym „lookiem” ze swoimi subskrybentami. To sprawia, że coraz bardziej cieszą się popularnością.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Dzięki temu, że prowadzą blog, różne agencje zaczęli zapraszać dziewczyn do wzięcia udziału w sesjach zdjęciowych. Kilka marek odzieżowych zaoferowali im również pracę.

foto: laykni.com

Należy jednak przyznać, że to dzięki swojej tożsamości uzyskali dużą popularność na świecie. Nie chodzi jedynie o ich podstawowe umiejętności – nienaganny gust i styl.

foto: laykni.com

Teraz dziewczyny nie spieszą się za mąż, bowiem szybko wspinają się po szczeblach kariery. Są również bardzo zadowolone swoim obecnym życiem, które w tej chwili jest naprawdę pasjonujące.

foto: laykni.com

Trojaczki w dzisiejszym świecie to właściwie rzadkość. Dlatego dziewczyny nie mają zbyt wiele konkurentów w wybranej przez nich karierze. Są bowiem podobne do siebie jak trzy krople wody.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com