Przedstawiciele dwóch konstelacji zodiakalnych mają charakter wybuchowy. Astrologowie zauważają, że swoją niezdolność do kontrolowania agresji i gniewu zawdzięczają silnemu wpływowi Marsa. Trzymaj się z dala od nich, gdy nie są w nastroju.

Drażliwy i uparty Baran nie lubi długo rozwiązywać problemów i często prowokuje ludzi do walki. Kiedy są w dobrym nastroju, są wzorem życzliwości. Ale jeśli Baran wstał lewą nogą, nie powinieneś stać im na drodze i pytać o ich stan.

Uspokajanie Barana jest praktycznie bezużyteczne, ponieważ znajdująca się w nich dzika bestia już się obudziła. Tylko ci, którzy są autorytetem dla Barana, mogą powstrzymać burzę emocjonalną. Jeśli znajdziesz Barana w gniewie, spróbuj delikatnie i niezauważalnie odwrócić jego uwagę.

Astrologowie zauważają, że nigdy nie powinieneś sprawdzać cierpliwości Skorpionów, ponieważ przedstawiciele tego znaku w złości zmiatają wszystko na swojej drodze. Skorpiony są nadmiernie emocjonalne i porywcze, każda drobnostka może doprowadzić ich do szaleństwa. Otrzymali energię Marsa, która nie kończy się nawet po konflikcie.

Skorpiony nie okazują frustrację fizycznie, boją się fizycznego bólu. Lepiej będą gustownie obrzucali rozmówcę obelgami. Jeśli widzisz, że nie są w dobrym nastroju, lepiej cofnąć się na bezpieczną odległość i zakończyć nieprzyjemną rozmowę. Przedstawiciele tego znaku nie wiedzą, jak wybaczać i dokładnie planują zemstę.

Główne zdjęcie: google.com