Niektórym trudno jest odpowiedzieć na pytanie: dlaczego przyciągają ich te znaki zodiaku? Wydawałoby się, że nie różnią się one od wielu innych, ale jest w nich jakiś zapał i charyzma.
Do przedstawiciele tych znaków chce się „lgnąć duszą”, być blisko nich, rozmawiać z nimi, zwracać się do nich w trudnych sytuacjach, po prostu zatrzymywać ich uwagę na sobie.
Kim oni są, ci posiadaczy mistycznego piękna i chwytliwej charyzmy?

Bliźnięta są liderem pod względem charyzmy. Ludzie lecą do nich jak pszczoły do miodu.
Z natury Bliźnięta są zawsze atrakcyjnymi ludźmi, chociaż mogą nie mieć typowej urody. Ich zaletą jest zaraźliwy uśmiech, iskry w oczach, dołeczki na policzkach.

Bliźnięta przyciągają ludzi do siebie, ponieważ nigdy nie tracą otuchy. Bliźnięta wyróżniają się prostotą i niezaprzeczalną wiarą w to, co najlepsze.

Są „lekkie jak powietrze” - gotowi na wszelkie eksperymenty, przygody, zawsze w centrum uwagi.

Nieustannie otoczone ogromną uwagą. Bliźnięta to lubią i są przyzwyczajone do bycia zauważonym i jest im bardzo trudno, gdy są tego pozbawione.

Są inteligentne, interesujące, ekstrawaganckie, wiedzą jak przekonać każdego do swojej racji. Naturalny urok i charyzma Bliźniąt jest po prostu oszałamiająca.

Lew. Pomimo całego pozornego oderwania od świata i skupienia się na sobie, nadal są czarujący. W kręgu przyjaciół z reguły znajdują się w centrum uwagi.

Ich przyjaciele twierdzą, że przed poznaniem Lwa wydawało im się, że przedstawiciele tego znaku są zamyśleni i milczący, a w rzeczywistości okazują się jak słoneczko przyciągające innych.

Lwy są wspaniałymi słuchaczami i zawsze zwracają uwagę na innych. Jeśli przyjaciele mają kłopoty, przedstawiciele tego znaku zawsze pomogą. Myślą w taki sposób, że urzeka to innych.

Lwy są uśmiechnięte, otwarte i przyjazne. Są z natury przywódcami. W gronie znajomych wszystko kręci się wokół przedstawicieli tego znaku.

Strzelec też ma swoją charyzmę. W każdym środowisku: w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół - Strzelec jest zawsze w centrum uwagi.

Przedstawiciele tego znaku są zawsze wszechstronni i jest z nimi zawsze ciekawie. Ze Strzelcem możesz rozmawiać o wiadomościach, polityce, muzyce, filmie, rodzicielstwie, samochodach i nie tylko.

Są dobrzy w żartach. Strzelec nigdy nie zgubi się wśród nieznanych ludzi: szybko nawiązuje nowe kontakty i słucha innych.

Nie przeszkadza to otoczeniu, ponieważ sami często chcieliby zaprzyjaźnić się z przedstawicielem tego znaku. Strzelec przyciąga swoim urokiem i charyzmą.

Jednocześnie Strzelec zawsze chętnie pomaga: odpowiada na każde pytanie lub pomaga w rozwiązaniu każdego problem. Ludzie na zawsze zapamiętują przedstawicieli tego znaku.

Ryby również przyciągają i wabią, ale w dni w którym mają dobry humor. Nie jest tajemnicą, że Ryby są bardzo podatne na zmiany nastroju: dziś są otwarte i przyjazne, jutro zamknięte w sobie i zrzędliwe.

Dlatego charyzma przedstawicieli tego znaku ujawnia się tylko w sprzyjającym czasie. Wtedy Ryby są bardzo towarzyskie i uśmiechnięte, są dobre i wyrozumiałe.

Gotowe żartować, rozmawiać, mieć wspaniały nastrój i zarażać innych radością.

Ci, na których działają wibracje Ryb, zawsze twierdzą, że chcą się uśmiechać i cieszyć życiem dopiero po wymianie kilku zdań z przedstawicielami tego znaku wodnego.

Główne zdjęcie: google.com