Urodzeni pod tymi znakami wyróżniają się z tłumu. Są nie tylko piękne. Emanują wewnętrznym urokiem, który można poczuć z daleka.

Wodnik

Kobiety urodzone pod tym znakiem są atrakcyjne zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Niezależnie od tego, co dzieje się w ich duszach, Wodniki wyglądają świetnie. Kobiety, nawet gdy znajdują się w trudnej sytuacji, nie przestają dbać o swój wygląd.

Dosłownie świecą się, emitując tak dużo światła, że osoby płci przeciwnej są oszołomione ich pięknem. Wśród Wodników jest niewielu chudych ludzi, ale ich kształty są atrakcyjne i uwodzicielskie. Dlatego dodatkowe kilogramy są postrzegane przez innych jako harmonijny składnik piękna.

Kobiety urodzone pod tym znakiem mają zdrową skórę, o którą niestrudzenie dbają. Te panie są niezwykle wybredne, czasem wręcz aroganckie, więc nie każdy może dotrzeć do ich serc. Niemniej jednak im bardziej niedostępne piękno, tym bardziej jest pożądane.

Pod tym znakiem urodziły się takie gwiazdy jak Jennifer Aniston i Paris Hilton.

Waga

Niedaleko Wodnika w skali przyciągania znajduje się zaskakująco czarująca Waga, która między innymi jest zręcznym manipulatorem w związkach. W charakterze przedstawicieli tego znaku jest wiele wad. Niemniej jednak natura obdarzyła je takim pięknem, że nie można od nich oderwać wzroku. Waga uważnie dba o swój wygląd, z powodzeniem dobierając stroje i akcesoria.

Kobiety urodzone pod znakiem Wagi wydają dużo pieniędzy i czasu, aby przedłużyć swoją młodość. Wykorzystują wszystkie istniejące innowacyjne metody z branży kosmetycznej. To pozwala im zachować atrakcyjność nawet w dojrzałym wieku.

Większość przedstawicielek tego znaku ma postawę starożytnych bogiń i wyrazistą twarz. To prawda, że wielu z nich nawet nie wie o ich pięknie, dlatego są niezadowolone ze swojego wyglądu.

Najpopularniejszymi przedstawicielkami Wagi są Catherine Zeta-Jones, Kate Winslet, Monica Bellucci.

Panna

Podstawą fizycznego piękna Panny jest zewnętrzna niewinność. Jednocześnie przedstawicielki tego znaku mogą zaprezentować się w taki sposób, aby mężczyźni nie mieli najmniejszej wątpliwości, że mają szczęście spotkać na swojej drodze tak atrakcyjną i czarującą osobę. Ale powiedzmy uczciwie: Panna, nie robiąc nic, sprawi, że jej wybranek poczuje się szczęściarzem.

Przedstawicielki tego znaku zodiaku starannie dbają o siebie, o swoją sylwetkę, poświęcają dużo czasu i wysiłku na zabiegi kosmetyczne i mają wspaniały gust. Z przyjemnością na nie się patrzy. Panny potrafią nie tylko zwrócić na siebie uwagę, ale także zachować ją przez długi czas.

Salma Hayek, Sophia Loren i Cameron Diaz są przedstawicielkami tego znaku zodiaku.

Bliźnięta

Bliźnięta bardzo się starają, aby ich wygląd był doskonały. Musimy przyznać - im się udaje. Piękno korzystnie współistnieje z pogodnym usposobieniem urodzonych pod tym znakiem. Z natury Bliźnięta są często powierzchowne, ale atrakcyjny wygląd więcej niż rekompensuje tę wadę.

Bliźnięta wydają się mieć wiele twarzy. Zmieniają się tak szybko, że nie można za nimi nadążyć i zapamiętać. Przedstawicielki tego znaku mogą być zarówno wampami z ostrymi pazurami, jak i skromnymi dziewczynkami: wszystko zależy od ich nastroju i od tego, czyją chcą zwrócić uwagę. Bliźnięta są interesujące do rozmowy. Takie kobiety znajdują się w centum uwagi.

Pod tym znakiem urodziły się Angelina Jolie, Nicole Kidman, Marilyn Monroe.

Byk

Kobiety Byki są romantyczne i zamyślone. Ich wygląd jest naprawdę nieskazitelny. Swoim pięknem podbijają serca całej armii przedstawicieli płci przeciwnej, dlatego często wydaje im się, że życie kręci się wokół nich. Byk dba o siebie, umiejętnie posługuje się kosmetykami i ma delikatny gust w doborze ubrań.

Takie kobiety szczególnie pociągają swoją delikatnością i urokiem. Mężczyźni natychmiast je wyłapują, ale rozpoczynając związek z Bykiem, rozumieją, że za spektakularnym wyglądem kryje się żelazna wola i nerwy. Jednak w życiu codziennym kobiety urodzone pod tym znakiem pozostają łagodne, bezbronne i wrażliwe, a także najpiękniejsze dla swoich drugich połówek.

Płeć piękna, urodzona pod znakiem Byka, nie znosi konfliktów, więc można się z nimi łatwo dogadać.

Renee Zellweger, Uma Thurman i Penelope Cruz są najwybitniejszymi przykładami Byków.

Główne zdjęcie: volkovysk.by