Strzelec jest prawdziwym liderem. Może być lekkomyślny, powierzchowny i zabawny lub może być poważny i wybredny.

Jednak w nim są stabilne cechy wierności i oddania, którymi Strzelec ma okazję wykazać się tylko wtedy, gdy spotyka swojego prawdziwego partnera.

Po spotkaniu osoby, dla której Strzelec jest gotowy przezwyciężyć swoje negatywne cechy, może się ustatkować. Przedstawiciele tego znaku stają się ucieleśnieniem troski i łagodności tylko wtedy, gdy naprawdę się zakochują.

Lew jest rozkosznym, jasnym i majestatycznym przedstawicielem żywiołu ognia w zodiakalnym szeregu. Ten znak uwielbia uwagę fanów, reflektory i owacje na stojąco.

Patrząc na Lwa, można pomyśleć, że jest powierzchowny i nie różni się oddaniem, ale tak wcale nie jest. Lew staje się liderem i centralną postacią każdego towarzystwa dzięki swoim wrodzonym cechom i talentom.

Jest on bowiem wspaniałym mówcą, życzliwym i sympatycznym przyjacielem, który zawsze będzie bronił innych, szczerym i lojalnym partnerem, a także troskliwym rodzicem.

Nawet będąc w związku małżeńskim, Lew wciąż lubi odczuwać na sobie podziwiające wzroki innych, ale dla ich nigdy nie zdradzi swojej rodziny i bliskich.

Koziorożec to jeden z najbardziej stabilnych emocjonalnie znaków zodiaku, ale jednocześnie nie można go winić za zmysłową beznamiętność.

Jest to znak umiarkowanie namiętny, ciekawy i tajemniczy. Obecność takich cech, jak trzeźwość umysłu, dystans do siebie i zdecydowanie, pozwala partnerowi znaku Koziorożca mieć pewność, że nie zostanie zdradzony.

Takie ziemskie wyczyny, jak zdrada lub flirt na boku, są dalekie od umysłu ciężko pracującego Koziorożca. Jest on oddany swojej rodzinie i bliskim przyjaciołom, zawsze przyjdzie na ratunek, pomoże słowem i czynem i nigdy nie oszuka ani nie zdradzi.

Wodnik należy do przedstawicieli żywiołu powietrza, kocha wolność i swobodne myślenie, lubi spędzać czas sam ze sobą, generując nowe pomysły.

Wodnik potrzebuje dopasowanego do niego partnera, z którym może marzyć i spełniać swoje marzenia. Dla osoby, która wesprze Wodnika w jego przedsięwzięciach, zrobi wszystko, zostanie najwierniejszym przyjacielem i oddanym sojusznikiem.

Wodnik nigdy nie oszuka swojego partnera, nie jest skłonny do oszukiwania i flirtowania na boku. On oddaje się całkowicie swojej rodzinie, oczekując w zamian, że bliscy będą traktować ze zrozumieniem jego okresowe „zamknięcie w sobie”.

Byk zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej oddanych i wiernych znaków zodiaku. Jest on wzorowym człowiekiem rodzinnym, urodzonym przywódcą i głową rodziny.

Młodsi koledzy go uwielbiają, starsi zawsze wiedzą, że mogą liczyć na jego silne ramię. Byk potrzebuje stałego partnera do pomyślnego życia.

Taka jest jego naturalna potrzeba dla zdrowia psychicznego i fizjologicznego. Nawet jeśli Byk przyłapie swojego romantycznego partnera na kłamstwie, potrafi mu wybaczyć.

Jednak to nie dotyczy zdrady. Byk ceni tak samo wiernych i oddanych ludzi, jak on, więc przebaczenie nie wchodzi w rachubę.

Główne zdjęcie: google.com