Właściciele często nigdy nie znajdują zagubionych zwierząt. Ale ta historia, która wydarzyła się w Tajlandii, jest niczym innym jak cudem.

Posted by พุทธรักษา รักษาสัตว์ ตลาดสดนิคมบางปู on Tuesday, July 7, 2020

Zaginął szczeniak o imieniu Khiev Ngern. Przez długi czas wędrował w nieznanych miejscach, próbując znaleźć dom i najprawdopodobniej pozostałby na ulicy, gdyby nie zapamiętał drogi do kliniki weterynaryjnej, do której kiedyś zawiózł go jego właściciel.

มีเรื่องเล่าจากคลินิก มีน้องหมาพันธุ์ไทยหลังอานหลงทางหาทางกลับบ้านไม่เจอ น้องหมาตัวนี้เคยมาฉีดวัคซีนที่คลินิกประจำตั้งแต่1เดือนตอนนี้น้องอายุประมาณ4-5เดือน น้องผู้ช่วยเห็นน้องประมาณเกือบๆ2ทุ่ม เดินไปเดินมา แต่จำน้องได้เพราะมาประจำ น้องมาเห่าเรียกที่ประตูเหมือนอยากจะเข้ามาในคลินิก ดูจากท่าทางกลับบ้านไม่ถูกคุณหมอเลยให้น้องผู้ช่วยเปิดประตูให้น้องเข้ามาในคลินิกน้องดีใจมาก และโทรหาเจ้าของให้มารับน้อง เจ้าของหาน้องตั้งแต่15.00น เจ้าของดีใจน้องหมาก็ดีใจที่เจอกัน ❤️❤️❤️ ทางคลิกก็ดีใจ น่ารักและฉลาดมากค่ะ

Posted by พุทธรักษา รักษาสัตว์ ตลาดสดนิคมบางปู on Tuesday, July 7, 2020

Source: youtube.com

Pies poszedł do kliniki i zaczął głośno szczekać i drapać drzwi. Personel kliniki zauważył zwierzę, a jeden z weterynarzy rozpoznał go jako pacjenta.

Posted by พุทธรักษา รักษาสัตว์ ตลาดสดนิคมบางปู on Tuesday, July 7, 2020

Tak Khiev Ngern był w stanie wrócić do domu do kochających właścicieli, którzy nie przestają być zdumieni pomysłowością zwierzaka.

Główne zdjęcie: lemurov.net