Dlaczego kobiety wydają mnóstwo pieniędzy na salony piękności? Ktoś - żeby wyglądać ładniej i młodziej. Ktoś odpręża się pod czas manipulacji nad włosami i paznokciami. Ale jest też trzecia opcja. Takie panie przychodzą do specjalistów, aby wyrzucić na nich negatywne emocje.

Przed/po

Najprawdopodobniej ta młoda i miła dziewczyna, która przyszła na strzyżenie i koloryzację, należy do trzeciego typu klientów. Wystarczy spojrzeć na twarz młodej damy, gdy usiadła na krześle! Wydaje się, że dziewczyna zacznie teraz wrzeszczeć na cały salon, wylewając negatywne emocje na stylistę.

foto: fb.ru

Co dziwne, młoda dama milczała podczas zabiegu. Po prostu żuła gumę z tak oderwanym spojrzeniem, że chciało się po prostu współczuć dziewczynie. A stylista czarował nad wyglądem dziewczyny. Najpierw obciął jej włosy, następnie wykonał skomplikowaną koloryzację, umył włosy klientki specjalnymi szamponami i balsamami. Po kilku godzinach w fotelu utalentowanego stylisty dziewczyna nie rozpoznała siebie. Przemiana była dla niej dobra - zamiast niezadowolonej i pozbawionej uśmiechu pani, patrzy na nas młoda, śmiejąca się i bardzo ładna osoba.

foto: fb.ru

foto: fb.ru

I gdzie się podziała ponura osoba? Nie pozostało po niej ani ślad! Ten mistrz naprawdę dawał z siebie wszystko.

Główne zdjęcie: fb.ru