Wszyscy rodzice uważają swoje dzieci za najlepsze, a niektórzy chętnie dzielą się swoim szczęściem z innymi, zamieszczając w sieci zdjęcia swoich córek i synów. Dokładnie to zrobiła Stephanie: młoda matka opublikowała na swoim profilu zdjęcie małej córeczki Amai. Reakcja internautów była mieszana.

Wielu odwiedzających profil Stephanie wątpiło w autentyczność zdjęć, ponieważ przedstawiona na nich dziewczyna wyglądała jak piękna lalka. Niektórzy zarzucali mamie nadmierną obróbkę zdjęć i używanie specjalnych filtrów, które mogłyby zmienić jej wygląd.

foto: lemurov.net

Wygląd Amai jest naprawdę wyjątkowy i bardzo niezwykły. Jej oczy są atrakcyjne i duże, rzęsy niesamowicie długie, czarne i grube, a pulchne usta o wyraźnych zaokrąglonych konturach wydają się być podkreślone szminką lub kredką. Takie wyraziste rysy twarzy naprawdę sprawiają, że wizerunek dziewczynki przypomina lalkę i jest nieco nienaturalne.

foto: lemurov.net

W rzeczywistości niestandardowy wygląd Amai jest wynikiem połączenia genów kilku narodowości. Dziewczyna urodziła się w międzynarodowej rodzinie łotewskiej i afroamerykańskiej. Metyski, jak wiadomo, są prawie zawsze bardzo piękne.

foto: lemurov.net

Według Stephanie rzęsy jej córki były grube i długie od urodzenia. I w wieku 12 miesięcy osiągnęły obecny rozmiar.

foto: lemurov.net

Teraz wyglądają jak sztuczne. Aby przekonać wszystkich, że wygląd Amai jest prawdziwy, jej matka opublikowała filmik, w którym zrobiła zbliżenie twarzy.

foto: lemurov.net

Dopiero wtedy ludzie uwierzyli, że dziewczyna jest naprawdę bardzo piękna naturalnie, a Stephanie nie edytowała zdjęć.

foto: lemurov.net

Nie tak dawno w rodzinie pojawiło się kolejne dziecko, które od urodzenia wygląda jak jej piękna młodsza siostra. Dziewczyna ma takie same ogromne oczy, bardzo urocze usta, które wyglądają jak pomalowane, i niesamowicie długie rzęsy.

foto: lemurov.net

Teraz Stephanie ma ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie i wszyscy z przyjemnością oglądają nowe zdjęcia, pozostawiając komplementy córkom za niesamowity wygląd „lalki”.

Główne zdjęcie: lemurov.net