Jakże często nasze psotne koty nie lubią zamkniętych drzwi. Wygląda na to, po prostu zamknęli drzwi lub odegrał rolę przeciąg, ale kot mimo wszystko musi wejść do środka. Krzyki, jęki, zgrzytanie, drapanie, pouczające ugryzienie, potępiające spojrzenie – każdy sposób jest dobry. Ale pytanie brzmi: po co koty tak bardzo potrzebują wyjść za zamknięte drzwi, skoro za każdym razem proszą o powrót za minutę lub nawet wcześniej? Czasami nawet są bardzo kreatywne!

Dzisiaj zebrały się tutaj zabawne koty, aby naładować Cię pozytywnymi emocjami i rozweselić! Gotowy?

Człowieku, nabawiłem się, wpuść mnie!

Jakże często kot wychodzi na spacer, a po chwili już się nabawił i prosi się pilnie do domu. Ale wyjaśnij mi, dlaczego wpuściwszy kota do domu, natychmiast prosi o powrót? Czy to zamknięte drzwi? I czy powinny być cały czas otwarte?

foto: google

Siedź sobie, sam otworzę!

Aż strach wyobrazić sobie, skąd pochodzi taka dziura w drzwiach. Czy kot sam ją wygrapał? Tak ciężko musiał pracować, żeby dostać się do środka. Ale wydaje mi się, że człowiek nawet nie planuje zamknąć tej dziury, bo kot ma teraz własne wejście.

foto: google

Człowieku, zabierz tego potwornego ptaka!

Ktoś ma stada gołębi biegające po ulicy, podczas gdy inni mają ważne pawie. I jakby kot obserwował ptaki, ale coś poszło nie tak. Teraz ma nowego przyjaciela, w którym też człowiek musi się zakochać, bo będzie często go odwiedzał!

foto: google

Co tam się dzieje?

Zastanawia mnie tylko, na co patrzą te wszystkie zwierzęta? Co się tam dzieje, że wszyscy przyglądają się? Czy gotują obiad? A może uroczyste przyjęcie? A może jedzą, nie zaprosiwszy zwierząt do domu?

foto: google

Dosłownie tak wygląda spider-cat

A czego oczekiwałeś? Od dołu wszystko jest słabo widoczne, więc musisz wspiąć się wyżej, aby zobaczyć, co robi tam twój dwunogi towarzysz. Od dołu człowiek może nawet nie zauważyć puszystego ulubieńca, ale jeśli wspinasz się wyżej, łatwo jest dostać się na poziom wzroku!

foto: google

Wygłada na to, że Śnieżek nie lubi śnieżki!

Pewnego razu, w mroźną zimę, kot wyszedł z domu ... i od razu wrócił! W końcu komu potrzebny jest mokry i zimny śnieg, kiedy w domu panuje wdzięk i ciepło? Ale teraz, w tym upale, śnieg nie zaszkodzi. W końcu wszystkie koty się topią!

foto: google

Człowieku, wpuść mnie szybko, bo inaczej będzie gorzej!

A jak nie wpuścić tak chytrej istoty? Konieczne jest monitorowanie wszystkich drzwi i okien w domu, aby nie przegapić momentu, w którym kot zachce wejść. W końcu człowiek najwyraźniej już przegapił ten momentem, a kot już wymyślił coś podstępnego!

foto: google

Człowieku,tam jest ciemno i strasznie!

Kolejny futrzak, dla którego zamknięte drzwi muszą być otwarte. A jeśli wpuścisz kota, to za jak długo będzie prosił o powrót? W końcu absolutnie wszystkie drzwi w domu muszą być otwarte. Czasami wydaje się, że nawet wejściowe. Ponieważ koty stają się wtedy bardzo swawolne!

foto: google

Puk-puk-puk

A tego kota nauczono dobrych manier. Aby wejść do domu, musisz zapukać. Wtedy ktoś otworzy drzwi. Ale jak pukać łapką? Jest miękka i puszysta! Ale ze względu na grzeczność wszystko można zrobić. Chociaż jaką grzeczność mają koty? Oto taką!

foto: google

Człowieku, otwórz! Przyszedł kot!

Najbardziej aroganckie są koty wiejskie. Muszą wejść w jakąkolwiek lukę, sprawdzić wszystko, co dzieje się w ogrodzie, spróbować wszystkich warzyw i jagód na działce. Taki pieszczoch ma dużo zuchwałości. Ale takie osobniki czasami nie są wpuszczane do domu! Bo czy koty myły łapy?

foto: google

Człowieku, jestem trochę zmęczony, posiedzę!

Co za cwany kot. Przykucnął, przejść mimo takiego - coś od ciebie wyżebra. Ale możesz patrzeć na to w nieskończoność, nauczyłeś sztuczki na swoją głowę. Cieszy wszystkich swoim widokiem!

foto: google

Główne zdjęcie: google.com