Ktoś mówi, że zazdrość jest rodzajem przejawu miłości, inni twierdzą, że zazdrość jest kompleksem niższości i nieufnością do partnera. Astrologowie zapewniają, że to uczucie jest nieodłącznie związane z wpływem gwiazd.

Na przykład Baran jest nadmiernie zazdrosny, rywali widzą wszędzie. Partner będzie musiał dołożyć wiele starań, aby uspokoić wściekłego przedstawiciela tegu znaku i udowodnić swoją niewinność. W miłości do Barana lepiej jest znaleźć jakiś kompromis i starać się unikać konfliktów, a nie poruszać tematów, które wywołują ataki zazdrości.

Z kolei podejrzewając, że coś jest nie tak, Rak poczuje się urażony, ucierpi, zacznie analizować i może zorganizować śledzenie. Ale jeśli uda im się odkryć brzydką prawdę, partnerowi nie można pozazdrościć. Raki okrutnie się zemszczą. Lepiej jest, aby tym ludziom od razu mówili prawdę i niczego przed nimi nie ukrywali.

Jeśli szefem jest Skorpion, na pewno sprawdzi twoje działania. W relacji z przedstawicielem tego znaku nie jest łatwo - jest skryty i spostrzegawczy. Jeśli partner go zdradzi, powinien przygotować się do wojny. Skorpion jest bardzo mściwy, nie spocznie, dopóki nie „zniszczy” swojej ofiary.

Główne zdjęcie: google.com