Człowiek nieustannie dostrzega w sobie niedoskonałości, nawet tam, gdzie ich nie ma, ale jeśli wszelkie próby ich wyeliminowania dochodzą do fanatyzmu, to trzeba coś pilnie załatwić.

W 2011 roku do rosyjskiego program „Niech mówią” przyjechała dziewczyna o imieniu Ksenia Bubenko z Jekaterynburga.

foto: laykni.com

Zarówno prezenter, jak i publiczność byli zszokowani jej wyglądem, ponieważ była zbyt chuda. Przy wzroście 158 centymetrów ważyła tylko 23 kilogramy! Ze względu na swoje parametry ledwo mogła chodzić i rozumiała, że jeśli jej nie pomogą, to ona na pewno nie będzie w stanie sobie poradzić.

foto: laykni.com

W programie Ksenia opowiedziała swoją historię. Faktem jest, że czasopisma stały się przyczyną jej fanatycznej utraty wagi. Wydawało jej się, że modelki na zdjęciach są niesamowitymi pięknościami, mają bajeczne życie, pracę, zarabiają dużo pieniędzy i mają setki fanów. Dziewczyna tak bardzo chciała zostać modelką. I jak wtedy wierzyła, potrzebowała do tego tylko pięknej sylwetki, chociaż nie cierpiała na nadwagę.

foto: laykni.com

Przed ważyła 48 kilogramów, ale wydawało jej się, że to dużo.

foto: laykni.com

Ksenia zaczęła poważnie ograniczać się w jedzeniu i z czasem całkowicie przestała jeść, tylko piła wodę. Kiedy zaczęła tracić przytomność z faktu, że po prostu się poruszała, w końcu zdała sobie sprawę, że popełnia wielki błąd, ale sama nie mogła sobie z tym wszystkim poradzić. Rodzice zabierali dziewczynę do szpitali i do psychologów, ale to nie pomogało.

foto: laykni.com

Przybywając do studia, Ksenia szczerze przyznała, że marzy o zdrowiu. Następnie została skierowana do doświadczonych specjalistów.

foto: laykni.com

Dopiero po dziewięciu latach dziewczynka całkowicie wyzdrowiała. Zamieniła się w ładną kobietę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Teraz Ksenia pracuje w salonie kosmetycznym, dużo podróżuje, spędza czas z rodziną i po prostu uwielbia patrzeć na siebie w lustrze!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno uwierzyć, że dziewięć lat temu dziewczyna prosiła o pomoc.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com