Te kobiety mają trudny los, ale mimo to mają szczęście. Tych przedstawicielek płci pięknej wyróżnia umiejętność uszczęśliwiania otaczających ich osób, motywacja innych na dobre zmiany i osiąganie celów.

Wodnik

Ci, którzy mają znajomych pań urodzonych pod tym znakiem, są zaskoczeni ich zdolnością do spełniania marzeń innych ludzi. Wydaje się, że sama natura obdarzyła ich tym darem. Dla kobiet-Wodników nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo tego, że ich żywiołem jest woda, przypominają ptaki szybujące wysoko na niebie. Kobiety-Wodniki świetnie oceniają perspektywę, więc mogą udzielić dobrych rad. Znajdują właściwe rozwiązania w najtrudniejszych i zagmatwanych sytuacjach.

Lew

Poznanie kobiety-Lwa można uznać za pierwszy krok w kierunku zmiany życia na lepsze. Przedstawicielki tego znaku są wspaniałe w dążeniu do wzniosłych celów. Trzeba przyznać: im się udaje. Kobiety urodzone pod znakiem Lwa nie współistnieją dobrze z tymi, którzy nie chcą niczego zmieniać i na tym poprzestają. Są zawsze w ruchu, bo urodziły się do wielkich czynów. Przynajmniej są tego pewni.

Skorpion

Można ją nazwać prawdziwą uzdrowicielką i czarodziejką. Wszystkie kobiety-Skorpiony mają ogromną charyzmę i wszystkie są trochę mediami. Jeśli nie masz pewności, co zrobić, zasięgnij porady Skorpiona. Poda ci najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Kobiety urodzone pod tym znakiem są tolerancyjne. Są zawsze gotowe do pomocy, nie zostawiają swoich bliskich w tarapatach. Za taką kobietą poczujesz się jak za kamienną ścianą. Skorpiony wiedzą, jak leczyć zranione dusze.

Główne zdjęcie: google.com