Stylistę odwiedziła kobieta o cienkich i rzadkich włosach. Mistrz stworzył fryzurę, która wizualnie zwiększa ilość włosów na głowie i dodaje objętość nawet bez stylizacji.

foto: google

Do popularnego nowojorskiego salonu kosmetycznego zgłosiła się kobieta o imieniu Melanie, która miała bardzo cienkie i rzadkie włosy. Na zdjęciu „przed” widać, że włosy kobiety są tak „rzadkie”, że nie da się ich ukryć żadną stylizacją.

foto: google

Mistrz od razu powiedział, że Melanie wyjdzie z salonu ze wspaniałą fryzurą, a jej włosy będą wyglądały jak „gęsty gaj”.

Zaczęto od farbowanie włosów. Nadano im głębszy odcień w celu otrzymania na włosach pasemek, które optycznie zwiększą gęstość włosów.

foto: google

Wtedy mistrz zaczął strzyżenie. Podzielił włosy na głowie na strefy i zaczął zmniejszać długość. Końcówki włosów Melanie są bardzo cienkie i rozdwojone.

foto: google

Mistrz od razu powiedział, że włosy z tyłu głowy będą dłuższe, a bliżej szyi krótsze. To dzięki temu włosy zawsze będą wyglądały na gęstsze, nawet jeśli Melanie właśnie wyszła spod prysznica.

foto: google

Stylista zostawił dłuższe włosy na skroniach. Po zakończeniu głównego strzyżenia pozostaje tylko wysuszyć włosy i nadać kształt końcówkom.

foto: google

W tym celu mistrz popularnego salonu użył szerokiej okrągłej szczotki i suszarki do włosów. Pokazał szczegółowo, jak suszyć włosy, aby objętość utrzymywała się przez cały dzień.

foto: google

Melanie bardzo spodobała się ta fryzura typu bob. Nigdy wcześniej nie obcinała włosów tak krótko. Mistrz powiedział, że w przypadku jej cienkich i rzadkich włosów zastosowano właśnie taką fryzurę, która może wizualnie zwiększyć objętość i gęstość.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com