Każdy czegoś się boi: może to być lęk wysokości lub ciemności, strach o utratę bliskich... Każdy ma swoje lęki, własny ból, z którego mogą się naśmiewać inne. Na przykład zmuszając cię do robienia zupełnie niepotrzebnych zakupów.

Mogą też wywoływać presję, zmuszając do zrobienia czegoś, na co nie masz najmniejszej ochoty. Nawet w magii istnieje coś takiego jak rzucanie uroków. Tet, kto umie to zrobić, może śmiało być nazwany magikiem. Ponieważ jest to „urok bez uroku”.

Jednak nie wszyscy ulegają strachowi, niektórzy z nim walczą. Wygrywają z nim, zmieniając swoje słabości w siłę... Niestety niektórym zajmuje dużo czasu i poświęceń aby pokonać strach.

Są też tacy, którzy mają pod tym względem szczęście. Częściową przyczyną tego jest znak zodiaku osoby. Od dawien dawno wiadomo, że przedstawiciele niektórych znaków zodiaku są bardziej zdecydowani niż inni.

Warto chyba zacząć od Barana. Osoby urodzone pod tym znakiem są powszechnie znane ze swojej energicznej osobowości.

Barany to ludzie, którzy nie uciekają przed problemami, a raczej przechodzą przez nie jak czołg. Jest im po prostu łatwiej rozwiązać problem jednym ruchem, niż chodzić wokół niego...

I uwierz mi, Baran wie lepiej niż inni czym jest strach. Po prostu przedstawiciele tego znaku nie są przyzwyczajeni do poddawania się i ulegania mu. Są po prostu tymi, którzy pokonują strach swoją siłą, a co dla innych wydaje się niemożliwe, dla nich staje się rzeczywistością.

Jeśli przedstawiciele tego znaku o czymś zdecydują, na pewno osiągną swój cel. Taka jest natura Strzelca - nie obchodzi ich, że cel może wydawać się nierealny. W końcu jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu, musisz marzyć o wielkich rzeczach.

Oprócz marzeń podejmujemy też kroki, aby je spełnić. Nawet jeśli podejmowane kroki wywołują u nas obawy… Pierwszy krok będzie najtrudniejszy, potem będzie trochę łatwiej.

Strzelcy to bardzo zdeterminowani ludzie, którzy mimo przeszkód dążą do celu. Doskonale wiedzą, czym jest strach, ale jeszcze lepiej wiedzą, jak go pokonać i odnosić kolejne sukcesy.

Prawdopodobnie jednymi z najbardziej zdecydowanych osób są przedstawiciele znaku Wodnika. Oczywiście niektórzy z nich mogą nie sprawiać takiego wrażenia...

Ale to nic nie znaczy. Kiedy nadejdzie czas X, kiedy musisz coś zrobić, Wodniki są jednymi z nielicznych, którzy są do tego zdolni. Nie dlatego, że uczęszczali na specjalne kursy życia.

Po prostu takie są Wodniki, strach dodaje im sił, pomaga bardzo szybko myśleć i działać prawidłowo w sytuacjach krytycznych. Zapewne dlatego przedstawiciele tego znaku tak często wychodzą z wody suchą stopą.

Główne zdjęcie: google.com