„Język zaprowadzi Cię do Kijowa”, ale czasami lepiej posiedzieć w domu. Nie zgadzasz się? Jeżeli tak, więc zdecydowanie jesteś w rankingu najbardziej gadatliwych znaków zodiaku. Sprawdźmy.

Pierwsze miejsce

Wszechobecne Bliźnięta bez zbytniego wysiłku zajęły pierwsze miejsce wśród najbardziej gadatliwych znaków zodiaku. Bliźnięta kochają ruch, życie i nowe wydarzenia, a tutaj nie można tego osiągnąć bez umiejętności konwersacji. Znalezienie wspólnego języka z różnymi osobami to zaleta - w tym Bliźnięta nie mają sobie równych i jest to dla nich bardzo łatwe. Każdy może znaleźć wspólny język z Bliźniętami. Najbardziej ponurzy i milczący w ich towarzystwie stają się elokwentni. Bliźnięta wyglądają na zainteresowanych drugą osobą nawet jeżeli nie jest to do końca prawdą. Poza tym Bliźnięta nie skąpią dobrych słów, co zachęca do otwarcia się i ujawnienia głębokich tajemnic. Jednocześnie, co jest zabawne, Bliźniętom od czasu do czasu udaje się zachować sekrety, ponieważ po prostu zapominają o szczegółach z powodu nadmiaru informacji. Jeśli chodzi o ich własne sekrety, to mało prawdopodobne, aby ktokolwiek faktycznie cokolwiek o nich wiedział. Mimo obrazu otwartego, nieco asertywnego słuchacza Bliźnięta zawsze wiedzą i pamiętają, co należy powiedzieć, a o czym lepiej przemilczeć. Dialog z Bliźniętami jest paradoksem, w którym minimum informacji jest ukryte za strumieniem wielu słów i intonacji. Nie jest to przypadkiem, ale to zupełnie inna historia...

Drugie miejsce

Na drugim miejscu wśród najbardziej gadatliwych znaków zodiaku znajduje się Lew. Ogólnie rzecz biorąc, Lew nie stara się być gadatliwy, a nawet rozmowny, ponieważ nie jest to cechą króla. Ale nie można być królem i nie wzbudzać zainteresowania ludzi. A jeśli to nie żart, to silna duma Lwa nie może istnieć bez stałej dozy uwagi, szacunku i zainteresowania innych, a to z kolei nie istnieje bez informacji. Poza tym Lew, który zna swoją wartość, uwielbia słuchać samego siebie. Trzeba jednak zaznaczyć, że Lew rzeczywiście umie się zaprezentować, być w centrum uwagi i ma doskonałe maniery oraz dobry styl narratora, co pomaga mu nie tylko zaspokoić dumę ale także budować i realizować dalekosiężne plany. Przyjemne z pożytecznym – to właśnie styl Lwa. Czasami Lew może powiedzieć za dużo, ale zdarza się to dość rzadko i wywołuje tylko dodatkowe współczucie ze strony innych, ponieważ nie wszyscy jesteśmy odporni na drobne słabości i małe lęki.

Trzecie miejsce

Trzecie miejsce jeżeli chodzi o gadatliwość zajął niezwykły Wodnik. Wodnik opowiada o sobie wiele nawet nieznanym ludziom. Ale dlaczego? Powodem tego jest fakt, że dla zwykłego człowieka, pozbawionego umiejętności twórczego myślenia Wodnika, nie będzie to jasne. Wodnik nie jest głupi i wie, co i komu powiedzieć. W rzeczywistości nie powie nikomu zbyt wiele. A jego dziecięca spontaniczność mówiącego wcale nie jest tak bezbronna i bezmyślna, jak się wydaje. W ten właśnie sposób Wodnik uczy się i uzyskuje potrzebne informacje. I z realistycznym podejściem do sprawy wszystko jest w porządku, kiedy Wodnik jest otwarty i pozytywnie nastawiony do życia. Czasami może się wydawać, że Wodnik jest kompletnym ignorantem i zostaje w tyle, ale tak naprawdę staje się pierwszym, a jego umiejętność mówienia wszelkiego rodzaju bzdur odgrywa tutaj ważną rolę. Wodnik jest bardziej okrutny i agresywny, niż się wydaje, a jego osobowość obarczona jest wieloma złymi cechami dla tych, którzy zbytnio uwierzą w maskę bezbronnej i towarzyskiej postaci.

Główne zdjęcie: google.com