Clanksy okazał się bardzo rozmowny w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Rudy kot o imieniu Clanksy przez długi czas (osiem lat) mieszkał na ulicy. Przez ten czas miał wiele blizn na ciele i zaraził się wieloma chorobami. Chodzi o to, że niektóre z jego chorób są bardzo niebezpieczne, bowiem mogą nawet doprowadzić do śmierci. Na szczęście miłosierne ludzie znaleźli biednego włóczęgę i zawieźli go do schroniska dla zwierząt.

foto: storyfox.ru

Mimo ciężkiego życia, które miał na ulicy, bowiem codziennie musiał walczyć o przetrwanie, bezdomny kot miał bardzo życzliwy i spokojny cechy charakteru. Nie sprzeciwiał się, gdy personel schroniska chciał go zbadać. Również nie miał nic przeciwko temu, żeby weterynarzy zajęli się jego leczeniem. Ten fajny kotek pozwolił pracownikom umyć mu zęby.

foto: storyfox.ru

Ponadto zwierzę było bardzo miłe i towarzyskie. Kiedy Clanksy trafił do schroniska dla zwierząt, pracownicy schroniska odkryli w nim bardzo niezwykłą zdolność. Okazał się bardzo rozmowny w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Jego miauczenie jest bardzo podobne do ludzkiej mówy.

foto: storyfox.ru

Pracownicy schroniska nagrali jego „rozmowy” na wideo i umieścili to nagranie na YouTube. W trakcie oglądania tego pięknego filmiku z łatwością możemy usłyszeć, jak kot wymawia słowa bardzo podobne do „what” („co”) i „hi” („cześć”). Filmik, w którym nagrano „rozmowy” Clanksy, obejrzało w Internecie ponad sto tysięcy osób. Mnóstwo osób zostawilo również ciekawe komentarzy. Dzięki temu zwierzątko domowe cieszy się wielką popularnością.

foto: storyfox.ru

Ludzie zaczęli wpłacać pieniążki na konto schroniska, które przeznaczali dla rudego; niektórzy internauci nawet byli chętni pokryć koszty jego leczenia. Clanksy znalazł również nową właścicielkę. Pewnego dnia kobieta o imieniu Sandy z wielką chęcią zabrała kota do swojego mieszkania.

Wreszcie piękny rudy kot znalazł dobrych właścicieli i piękny dom, w którym go dobrze karmią i kochają. W tym mieszkaniu Clanksy ma możliwość „wygadać się”, czyli porozmawiać z właścicielami.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru